Halowe Mistrzostwa Małopolski
13-03-2022

Po dwóch latach przerwy zawodnicy naszej szkoły trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym Polfin wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Małopolski. Startujący podzieleni byli na dwie kategorie: dzieci starsze i dzieci młodsze. W kategorii dzieci starszych zaprezentowała się Ida Borowska, a w kategorii dzieci młodszych wzięły udział: Julia Kopeć, Milena Staroń, Gabriela Opala, Milena Kapitan i Antonina Bulek. Dziewczyny biegały na dystansie 60m, poprawiając swoje rekordy życiowe. Najlepszy wynik w eliminacjach uzyskała Julia i zakwalifikowała się do biegu finałowego. Serdecznie gratulujemy. Przypominamy, że zajęcia uczniowskiego klubu sportowego sekcji lekkiej atletyki odbywają się w naszej szkole. Chętnych uczniów zapraszamy na treningi SKSów.