Zakończenie I etapu wielobojów
11-03-2022

Klasy szóste zakończyły pierwszy etap wielobojów sprawnościowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Oświęcimiu. Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały: Nikola Chmiel, Jagoda Grochal, Dorota Łajka Maja Szypuła, Weronika Matras i Natasza Jarosz. Najlepsze wyniki w 3 konkurencjach – koperta, trójskok błyskawica – uzyskała Dorota Łajka. W rzucie piłką lekarską najlepszy wyniki osiągnęła Maja Szypuła.
W kategorii chłopców szkołę reprezentowali – Patryk Jamróz, Szymon Kuczmiński, Stanisław Matula, Kamil Piotrowski i Bartosz Urbańczyk. Najlepsze wyniki w kopercie i błyskawicy uzyskali Kamil Piotrowski Bartosz Urbańczyk. Bartek uzyskał tez najlepszy wynik w rzucie piłka lekarską. W trójskoku najlepszy okazał się Kamil Piotrowski.
W kwietniu rozpocznie się II etap tych zawodów. Po podsumowaniu I i II tury poznamy zwycięzców. Życzymy naszym zawodnikom dobrej kondycji i wspaniałych rezultatów.