Odwiedziny przedszkolaków
13-04-2013

Dzieci wspólnie odgadywały zagadki, śpiewały piosenki i bawiły się w klasie. Była również okazja do krótkiej wycieczki po szkole, by zachęcić przyszłych uczniów do podjęcia nauki właśnie w naszych progach.
Grupa przedszkolaków z Bajki liczyła 56 osób. Były to dzieci w wieku 5,6 i 7 lat. Nasi goście z zaciekawieniem oglądali naszą szkołę, zaglądali do różnych pomieszczeń. Odwiedziły uczniów w klasie II i IV podczas lekcji języka angielskiego, gdzie popisały się umiejętnościami anglojęzycznymi śpiewając piosenkę. Przedszkolakom bardzo podobała się sala do gimnastyki korekcyjnej, biblioteka i sale komputerowe. Zachwycone były wizytą w gabinecie dyrektora szkoły. Emocje wzbudziły spotkania naszych uczniów z byłymi wychowawczyniami z przedszkola. Pozdrawiamy przedszkolaków i zapraszamy w przyszłości do naszej szkoły.