Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Sztafetowe biegi przełajowe
30-09-2021

Sztafetowe biegi przełajowe w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej odbyły się na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W kategorii igrzysk dzieci, szkołę reprezentowały klasy 5 i 6: Nikola Chmiel, Ida Borowska, Jagoda Grochal, Lena Janus, Dorota łajka, Weronika Matras, Milena Babiuch i Julia Leszczyńska. Dziewczyny wywalczyły 2 miejsce i zdobyły srebrne medale. W grupie klas 7 – 8 dziewczyny również zajęły 2 miejsce zdobywając srebrne medale. Były to: Maja Jędrocha, Aleksandra Kłusek, Weronika Kuwik, Weronika Zielińska, Mirella Dwornik i Aleksandra Michałek. Obie drużyny dziewcząt będą reprezentowały naszą szkołę na zawodach powiatowych.
W kategorii chłopców wystartowali: Filip Godek, Patryk Jamróz, Szymon Kruk, Stanisław Matula, Dominik Młodzik, Daniel Roszak, Bartłomiej Szygulski. Zajęli oni 4 miejsce.

Starsi chłopcy podobnie jak młodsi również uplasowali się na 4 miejscu. Reprezentowali nas: Dariusz Baran, Ignacy Drabczyk, Aleksander Gorczyca, Piotr Gorczyca, Filip Kania i Bartosz Urbańczyk. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i czekamy na kolejne medale.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.