Dzień Chłopaka 2021
30-09-2021

Dzień chłopaka tradycyjnie w naszej szkole został mocno zaakcentowany. Już przed ósmą pojawiło się ogłoszenie informujące o tym, że Z okazji tego święta chłopcy nie będą pytani z bieżącego materiału na lekcjach.

W czwartek 30 września uczniowie klasy 8a z okazji Dnia Chłopaka oraz Dnia Kobiet pojechali na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Dworek Galicyjski w Skidziniu. Wypełniony różną aktywnością czas bardzo szybko mijał, sprzyjał integracji klasy. W czasie wspólnego posiłku uczniowie jedli prażone, ciasto, pili herbatę. Bardzo smakowały ciasta upieczone przez uczennice. Pobyt w Skidzinu okazał się znakomitym pomysłem. Młodzież trochę zmęczona, ale pełna wrażeń wyraziła chęć ponownego przyjazdu.

Klasa 8e świętowała dzień Chłopaka w kręgielni. Smacznym dodatkiem do gry była pizza.

klasa 8e