Eko-album
21-04-2013

Nasza szkoła wzięła udział w Powiatowym konkursie dla klas IV-VI na wykonanie eko-albumu na temat ochrony wód oraz konkursie dla klas I-III na wykonanie eko-kartki okolicznościowej. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o ochronie środowiska, kształtowanie świadomości ekologicznej oraz wyzwolenie własnej inwencji twórczej.

W konkursie dla dzieci ze szkół podstawowych klasy I-III na wykonanie eko-kartki urodzinowej z produktów naturalnych Julia Gworek i Klaudia Stańczyk zdobyły wyróżnienie III-go stopnia.
W konkursie dla dzieci ze szkół podstawowych klasy IV-VI na wykonanie eko-albumu na temat ochrony wód I miejsce przyznano  Izabeli Kita, natomiast Leon Sanak zdobył wyróżnienie II-go stopnia.

Ponadto wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody i upominki.

Zobacz galerię:

"Eko-album"