XII Przegląd Kolęd I Pastorałek „Kolędować Małemu”
11-01-2020

W sobotę 11.01.2020r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze, odbył się XII Przegląd Kolęd I Pastorałek „Kolędować Małemu” przeznaczony dla każdej kategorii wiekowej. Jury od ósmej rano oceniało zmagania przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, licealnych i osób dorosłych w kategoriach solistów i zespołów. Wszyscy zachwycali się bogactwem kolęd i pastorałek, pięknymi barwami głosów, ciekawymi aranżacjami. Naszą szkołę w kategorii solistów reprezentowała Iza B. z kl. 7b, wykonując pastorałkę „Babci zegar”, za którą uzyskała III miejsce. W kategorii zespołów „Sing Four You”, czyli Magda M. kl. 6b, Iza B., Ala B. kl.7b, Mateusz Ch., Milena J., Marta T., Małgosia Z. kl.8a, zaśpiewał na dwa głosy pastorałkę „Opłatek’ zdobywając II miejsce. Oprócz dyplomów otrzymaliśmy pamiątkowe aniołki wykonane na zajęciach plastycznych w ROK Zator. Przesłuchania skończyły się późnym wieczorem, ale warto było czekać na ogłoszenie wyników. Do domu wróciliśmy około godziny dwudziestej pierwszej, trochę zmęczeni, ale usatysfakcjonowani i szczęśliwi, z nowymi planami na przyszły rok.
Gratulujemy sukcesów! Ciszymy się razem z Wami!