Oświęcim wiosną-konkurs w programie Paint
15-03-2010

W marcu 2010r. poznawaliśmy w świetlicy program graficzny Paint. Uczyliśmy się jego obsługi, funkcji poszczególnych narzędzi, zapisywania wykonanych przez nas obrazków. Gdy już dobrze umieliśmy wykorzystywać jego możliwości panie Marzenka, Monika i Ula ogłosiły konkurs na najciekawszą pracę na temat Oświęcim wiosną. Staraliśmy się pokazać nasze miasto, jego urocze zakątki najpiękniejszą porą roku. W konkursie tym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Na konkurs wpłynęły 32 prace wykonane przez uczniów z klas I-VI. Jury wybrało zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych, którzy zostaną nagrodzeni upominkami i dyplomami na apelu.

Grupa I-II kl.:

1. miejsce  Odrobina Agnieszka
  2. miejsce  Maroszek Natan

Grupa III-IV kl.:

1. miejsce  Sereś Sara, Pigan Ola
  2. miejsce  Mąsior Łukasz

Grupa V-VI kl.:

1. miejsce  Broda Agata, Budzeń Ola
  2. miejsce  Racięcka Natalia

Pozostali uczestnicy, którzy wykonali prace na konkurs, niektóre równie piękne i ciekawe co nagrodzone, otrzymają pamiątkowe dyplomy z wydrukiem swoich rysunków.