Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Ważne informacje dot. ferii od p. Kurator
09-02-2018

zdjęcie

Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami dot. bezpieczeństwa

w czasie ferii zimowych przekazanymi przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

 

https://kuratorium.krakow.pl/bezpieczne-ferie-zimowe-2018/

Bezpieczne ferie 2018
08-02-2018

bezpferiePrzypomnienie zasad bezpiecznego zachowania podczas ferii było tematem spotkania uczniów klas 1-3 z funkcjonariuszem Straży Miejskiej, które odbyło się 8 lutego. Przypomniane zostały podstawowe zasady podczas zabaw na śniegu, jeździe na sankach, nartach, czy łyżwach. Uczniowie klas młodszych otrzymali odblaski oraz pamiątkowe kolorowanki "Bezpieczne ferie"

NIEWAŻNE, GDZIE SPĘDZASZ FERIE, SĄ ZASADY, O KTÓRYCH ZAWSZE NALEŻY PAMIĘTAĆ:

Czytaj więcej...

Tłusty czwartek
08-02-2018

paczki2018

Tak słodko w naszej świetlicy dawno nie było! I źródłem tej słodyczy wyjątkowo nie byli ani nauczyciele, ani uczniowie. Z okazji „Tłustego czwartku" uczniowie wspólnie delektowanie się pączkami, a przy okazji świetnie bawili!

Tłusty czwartek w 3d

 

 

 

6c i 7c w Krakowie
06-02-2018

teatrwspolczesnyWyjątkowo urokliwe miejsce stało się celem wycieczki uczniów klasy 6 c i 7c. Był to Teatr Współczesny w Krakowie, który mieści się dwa piętra powyżej sceny kameralnej Teatru Starego. Do niewielkiej przytulnej sali prowadziły kręte schody. Uczestnicy obejrzeli tam spektakl pt. "Opowieść wigilijna". Wzięli też udział w warsztatach, podczas których odgrywali scenki z obejrzanego przedstawienia. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili również wystawę szopek krakowskich w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa. Mogli tam podziwiać misternie wykonane, kolorowe budowle upamiętniające narodzenie Jezusa. Kolejnym punktem był spacer po krakowskim rynku i zakup pamiątek w Sukiennicach. Atrakcją okazało się też karmienie stałych bywalców rynku czyli gołębi.

Bal karnawałowy 2018
06-02-2018

bal2018

6 lutego klasy młodsze uczestniczyły w balu, zorganizowanym na zakończenie okresu karnawałowego. Zabawę poprowadzili profesjonaliści w swoim fachu: Pan Sebastian Chmiel wraz z Panią Elżbietą Twardzik. Tematem tegorocznego balu był KOSMOS! Nawiązywała do niego dekoracja, stroje prowadzących oraz organizowane zabawy. Wszystkie dzieci wyśmienicie się bawiły. Już zaczynamy odliczać dni do następnej zabawy karnawałowej!

 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem