Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Za nami XXVII Finał WOŚP
11-01-2019

Zobacz

Za nami XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w piątek, 11 stycznia 2019 r. w naszej szkole. Tegoroczne przewodnie hasło XXVII Finału WOŚP brzmiało: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Tegoroczna zbiórka przeznaczona zostanie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Czytaj więcej...

Bezpieczne ferie zimowe 2019
10-01-2019

Bezpieczne ferie. Naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, którzy przeprowadzili w klasach pierwszych pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Przypomnieli jak podczas zabaw na śniegu możemy i powinniśmy zadbać o swoje zdrowie i życie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez Komendę Wojewódzką w Krakowie prezentacją „Bezpieczne ferie – porady dla dzieci i młodzieży": http://malopolska.policja.gov.pl/sites/default/files/users/user36622/bezpieczne_ferie_porady_prewencyjne.pdf

Kolędować Małemu
09-01-2019

Przegląd kolęd i pastorałek „kolędować małemu" w Zatorze zorganizowany został przez Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze. Wzięło w nim udział ponad 150 uczestników z różnych regionów Polski. Konkurs został rozegrany w 5 kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczestników: Duet - Iza Budzeń i Dominika Drabczyk oraz solista Mateusz Chudy. Dziewczęta zaśpiewały kolędę „Gdy śliczna Panna", a Mateusz – pastorałkę zespołu Perfect „Nadziei blask". Mimo wspaniałemu występu nie udało im się zdobyć naród. Dla naszych uczestników ważny był jednak świąteczny klimat, który towarzyszył wspólnemu muzykowaniu.

1b na wyprawie w Krakowie
08-01-2019

Zobacz

8 stycznia uczniowie 1b wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwsza część wyprawy obejmowała zwiedzanie wystawy znajdującej się w Pojanrówka Art.&coffee Bar przy Uniwersytecie Rolniczym,. Wystawa prezentuje prace wykonane w różnorodnych technikach hafciarskich i koronkarskich. Podczas spotkania autorskiego z Panią Teresą Ścisłowicz - autorką części prac, które prezentowane były na wystawie, uczniowie poznali rodzaje haftu w zależności od regionu. Podczas warsztatów artystycznych prowadzonych przez Panią Teresę mogli wykonać serwetę zdobieniem wzorowanym na hafcie kaszubskim.

Czytaj więcej...

XVIII edycja Hej, kolęda, kolęda.....
02-01-2019

Powiatowy konkurs plastyczny „Tradycje świąteczne i noworoczne. hej, kolęda, kolęda!" na stałe wpisał się w nasz szkolny kalendarz imprez. Tegoroczna, XVIII edycja odbyła się pod patronatem Starosty Oświęcimskiego, a jej wyniki były dla nas powodem do wielkiej dumy. Aż 40 prac naszych uczniów zostało docenionych przez jury. W jego skład weszli Magdalena Prochowska, Paweł Warchoł i Remigiusz Dulko. Nagrody w kategorii klas I-III otrzymali: Kalina Grochal, Natalia Nowak i Dominik Szczurek. Z klas starszych nagrody przyznano: Antoninie Grelowskiej, Martynie Gryszan, Szymonowi Rzemińskiemu i Natalii Stachurze. Ponadto Jan Wójtowicz otrzymał wyróżnienie. Na wystawę pokonkursową zostały wybrane jeszcze 32 prace innych naszych uczniów. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem