Rada Rodziców

rodzicowWitamy serdecznie na stronie internetowej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

Rada Rodziców w naszej szkole działa na podstawie art.53 i 54 ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz.U.Nr 95 poz.425 z późn.zm.)

Zasady działania Rady Rodziców reguluje Regulamin Rady Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

(Regulamin Rady Rodziców)

Podstawowym celem Rady Rodziców jest reprezentowanie rodziców ogółu uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, jak również współpraca z Radą Pedagogiczną oraz ze Społecznym Komitetem Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Oświęcimiu.

(Statut Stowarzyszenia)

Wszelkie informacje, ciekawe pomysły, propozycję nowych rozwiązań prosimy zgłaszać:

• Dyrektorowi Szkoły pani Joannie Kuźmie,
  • przedstawicielowi do Rady Rodziców, reprezentującemu Państwa klasę,
  • na adres mailowy Rady Rodziców:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(pod uwagę będą brane tylko maile podpisane imieniem i nazwiskiem rodzica oraz klasą, do której jego dziecko uczęszcza).

INFORMACJE DLA RODZICÓW

NUMER KONTA DO WPŁAT

Społeczny Komitet Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska przy Szkole Podstawowej nr 4 w Oświęcimiu
ul. Śniadeckiego 26