Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2018/2019

II półrocze

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnieni:
 
MATULA STANISŁAW kl.3
 
MAKOŚ HANNA kl.4
 
PAWEŁ GRABOŃ kl.4
 
URBAŃCZYK BARTOSZ kl. 4
 
CZERWIK DOMINIKA kl. 5
 
BANASIAK MAJA kl.5
 
SADKOWSKI MIŁOSZ kl.7
 
wynik bdb
 
STACHURA NATALIA kl.5
 
KWACZAŁA KONRAD  kl.8
 
 W 31 edycji ogólnopolskiego konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka Plus wzięło udział 59 uczniów, z czego aż 7 zostało laureatami I stopnia z wyróżnieniem, a 28 laureatami.
Klasa 4a
Gabryś Bartłomiej Laureat I stopnia
Jędrzejewski Tymoteusz Laureat V stopnia
Skiba Szymon Laureat III stopnia
Klasa4d
Giżycka Milena Laureat V stopnia
Klasa 5c
Banasiak Maja Laureat III stopnia
Chodorowicz Amelia Laureat IV stopnia
Hałatek Patryk Laureat II stopnia
Jaskuła Kinga Laureat V stopnia
Matuła Jakub Laureat III stopnia
Stachura Natalia Laureat I stopnia
Klasa 5d
Czerwik Dominika Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Jędrocha Maja Laureat V stopnia
Klasa 6a
Łąka Jakub Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Wanat Kacper Laureat I stopnia
Wieczorek Patryk Laureat I stopnia
Klasa 4b
Jurka Julia Laureat IV stopnia
Lukesch Jakub Laureat V stopnia
Klasa 4c
Gabryś Bartłomiej Laureat II stopnia
Urbanicz Julia Laureat II stopnia
Urbańczyk Bartosz Laureat I stopnia
Klasa 5a
Gorczyca Aleksander Laureat III stopnia
Gorczyca Piotr Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Klasa 6b
Łąka-Ryczko Milena Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Stanula Franciszek Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Klasa 7c
Palichleb Julia Laureat III stopnia
Petruczenko Igor Laureat I stopnia
Sadkowski Miłosz Laureat II stopnia
Klasa 8c
Kwaczała Konrad Laureat III stopnia
Klasa 3a
Makoś Jakub Laureat II stopnia
Maksymiuk Laura Laureat IV stopnia
Klasa 3b
Kubarek Karina Laureat II stopnia
Ślaga Paweł Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Wójcicka Julia Laureat I stopnia
Palichleb Justyna Laureat I stopnia
Matula Stanisław Laureat I stopnia z wyróżnieniem
 
 W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Rachmistrz dla uczniów klas 4 nasza szkoła zdobyła drużynowo I miejsce. Hanna Makoś z 4c zajęła 3 miejsce, a Bartłomiej Gabryś z 4a 5 miejsce
 

Ogólnopolski Konkursu Języka Angielskiego Archimedes Plus Lingua Plus.

Spośród 71 uczestników konkursu 13 otrzymało tytuły laureatów: Franciszek Stanula, Oliwia Zalewska, Amelia Zawadzka (laureaci V stopnia),

Jakub Bieniek, Gabriela Włodarska, Amelia Chodorowicz, Aleksander Gorczyca (laureaci IV stopnia),

Julia Wójcicka (laureatka III stopnia),

Joel Patrzyk, Stanisław Matula, Piotr Gorczyca, Weronika Szojda, Jakub Matuła (laureaci II stopnia).

 

Małopolski Konkurs Pieśni Patriotycznych w Wieliczce zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ, zorganizowany przez wojewodę małopolskiego oraz prezesa Kopalni Soli Wieliczka- wyróżnienie Mateusz Chudy.


Mateusz Chudy - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego GALILEO (m.12)

 

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas drugich.
Zwycięzcami zostali :
1 miejsce - Ida Borowska 2a
2 miejsce - Lena Janus 2a
3 miejsce - Aleksandra Sobczuk 2c i Emilia Mieszczak 2b

 

 

I półrocze

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka - 30 edycja


Laureaci I stopnia z wyróżnieniem
Piotr Gorczyca 5a
Bartłomiej Gabryś 4a
Laureaci I stopnia
Kacper Wanat 6a
Milena Łąka – Ryczko 6b
Franciszek Stanula 6b
Hanna Makoś 4c
Jakub Makoś 3a
Paweł Ślaga 3b
Laureaci II stopnia
Jakub Łąka 6a
Marcel Janus 4c
Miłosz Sadkowski 7c
Julia Wójcicka 3b
Dominika Czerwik 5d
Laureaci III stopnia
Weronika Szojda 5a
Patryk Hałatek 5c
Natalia Stachura 5c
Patryk Wieczorek 6a
Bartosz Urbańczyk 4c
Bartłomiej Gabryś 4c
Szymon Skiba 4a
Stanisław Matula 3b
Michał Ledwoń 3b
Justyna Palichleb 3b
Laureaci IV stopnia
Jakub Matuła 5c
Maja Banasiak 5c
Martyna Gryszan 4d
Paweł Graboń 4b
Oliwia Kowalczyk 4c
Nelly Nowakiewicz 4a
Igor Petruczenko 7c
Laura Maksymiuk 3a
Laureaci V stopnia
Zuzanna Konopka 5b
Martyna Osiewicz 5c
Tymoteusz Bachleda-Wala 4c
Jakub Lukesch 4b
Tymoteusz Jędrzejewski 4a

 

 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.