Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2017/2018

II pólrocze

Konrad Kwaczała z kl.7c został finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla ucziów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018

Kangur Matematyczny 2018

Matula Stanisław kl.2 wyróżnienie

Wójcicka Julia kl.2 wyróżnienie

Urbańczyk Bartosz kl.3 wynik bardzo dobry

Graboń Paweł kl.3 wynik bardzo dobry

Makos Hanna kl.3 wyróżnienie

Czerwik Dominika kl.4 wynik bardzo dobry

Jędrocha Maja kl.4 wyróżnienie

Gorczyca Piotr kl.4 wyróżnienie

Stybak Magdalena kl.4 wyróżnienie

Gorczyca Aleksander kl.4 wyróżnienie

Stanula Franciszek kl.5 wynik bardzo dobry

Sadkowski Miłosz kl.6 wyróżnienie

Palichleb Julia kl.6 wyróżnienie

Siatka Gabriela kl.6 wyróżnienie

I półrocze

Wyniki Konkursu OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS MATEMATYKA PLUS 2017
Klasy IV-VII
Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:
Igor Petruczenko VI c
Laureaci I stopnia:
Miłosz Sadkowski VI b
Amelia Chodorowicz IV c
Laureaci II stopnia:
Alicja Spiechowicz VI c
Milena Łąka-Ryczko V b
Jakub Wójcik VI b
Gabriela Siatka VI b
Michał Sordyl VI b
Franciszek Stanula V b
Dominika Czerwik IV d
Natalia Stachura IV c
Weronika Szojda IV a
Piotr Gorczyca IV a
Aleksander Gorczyca IV a
Szymon Skiba IV d
Laureaci III stopnia:
Julia Palichleb VI c
Maja Banasiak IV c
Kinga Jaskuła IV c
Martyna Osiewicz IV c
Jakub Matuła IV c
Maja Jędrocha IV d
Laureaci IV stopnia:
Lena Mrowiec IV c
Laureaci V stopnia:
Maciej Gwiazdoń VI c
Rafał Garstka VI c
Patryk Wieczorek V a
Filip Roszkowski IV c
Magdalena Mąsior IV b


Klasy III
Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:
Jakub Lukesz III b
Paweł Graboń III b
Laureaci I stopnia:
Hanna Makoś III c
Bartosz Wawręty III b
Wiktor Ryś III d
Laureaci II stopnia:
Bartłomiej Gabryś III c
Tymoteusz Bachleda-Wala IIIc
Laureaci III stopnia:
Marcel Janus III c
Michał Fujak III b
Milena Batko III a
Laureaci IV stopnia:
Adam Kryska III a
Nelly Nowakiewicz III a
Laureaci V stopnia:
Tymoteusz Jędrzejewski III a

 Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Polonica.plus.
Zuzanna Konopka – 92 p. (laureatka II stopnia) – I miejsce w szkole
Martyna Osiewicz – 88 p. (laureatka III stopnia) – II miejsce w szkole
Rachela Łabza – 84 p. (laureatka IV stopnia) – III miejsce w szkole
Dominika Czerwik – 84 p. (laureatka IV stopnia) – III miejsce w szkole
Emilia Ścierska – 84 p. (laureatka IV stopnia) – III miejsce w szkole
Julia Konopka – 84 p. (laureatka IV stopnia) – III miejsce w szkole
Maja Bęc – 84 p. (laureatka IV stopnia) – III miejsce w szkole
Natalia Stachura – 80 p. (laureatka V stopnia) – IV miejsce w szkole
Klasy 6
Olga Tabak – 80 p. (laureatka V stopnia) – I miejsce w szkole
Miłosz Sadkowski – 80 p. (laureat V stopnia) – I miejsce w szkole

Ogólnopolski konkurs Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów.

W dyktandzie wzięły udział 52 osoby. Konkurs odbył się w dwóch poziomach trudności: poziom 2 - klasy IV – VI oraz poziom 3 - klasy VII i gimnazjum.
W dyktandzie na poziomie 2 na terenie kraju uczestniczyło 2230 uczniów, a na poziomie 3 – 1153.
Nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
Poziom 2 (maksymalna liczba punktów do zdobycia - 140)
Jan Pieszko – 131 p. – 10 miejsce w kraju
Przemysław Orłowski – 129 p. – 12 miejsce w kraju
Miłosz Sadkowski – 127 p. – 14 miejsce w kraju
Rachela Łabza – 124 p. – 17 miejsce w kraju
Julia Palichleb – 124 p. – 17 miejsce w kraju
Dominika Czerwik – 123 p. – 18 miejsce w kraju
Maja Banasiak – 123 p. – 18 miejsce w kraju
Amelia Kowalczyk – 123 p. – 18 miejsce w kraju
Marzena Droździewicz – 122 p. – 19 miejsce w kraju
Milena Jaromin – 121 p. – 20 miejsce w kraju
Poziom 3 (maksymalna liczba punktów do zdobycia - 136)
Amira Szczerbowska – 114 p. – 23 miejsce w kraju
Piotr Dąbrowski – 113 p. – 24 miejsce w kraju
Zuzanna Kulig – 113 p. – 24 miejsce w kraju
Mateusz Gryszan – 111 p. – 26 miejsce w kraju
Jakub Pieczonka – 109 p. – 28 miejsce w kraju
Daria Łatacz – 109 p. – 28 miejsce w kraju

Archimedes Plus Lingua Plus. 

Julia Jurka – laureatka I stopnia z wyróżnieniem 

Michał Fujak – laureat II stopnia

Jakub Lukesch, Anna Domżał – laureaci III stopnia

Bartosz Wawręty – laureat IV stopnia

Julia Rudiak, Milena Giżycka, Weronika Kopeć – laureatki V stopnia.

 Ogólnopolski Konkurs Olimpus -Igor Petruczenko z 6c otrzymał tytuł laureata

Konkursy plastyczne

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „ Narysuj Superpsa", którego tematem było przedstawienie z wyobraźni SUPERPSA, czyli jak wygląda SUPERPIES?
Nagrody otrzymali uczniowie z klasy Ib : Zofia Pieszko, Natalia Nowak, Michał Tarnowski i Piotr Górniak.
W XVII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tradycje świąteczne i noworoczne. Hej, kolęda, kolęda!" nagrodę otrzymał Oliwier Trepiak z kl.Ib.

Osiągnięcia  sportowe  uczniów:
- Miejskie Igrzyska Dzieci: unihokej chłopców 3 miejsce, unihokej dziewczyn 2 miejsce, halowa piłka nożna dziewczyn 2 miejsce, indywidualny tenis stołowy 1 miejsce-Julia Palichleb oraz 2 miejsce- Przemysław Sikora, drużynowy tenis stołowy chłopców 1 miejsce,
- narciarstwo alpejskie 1miejsce- Alicja Spiechowicz.
- Powiatowe Igrzyska Dzieci: sztafetowe biegi przełajowe 1 miejsce, drużynowy tenis stołowy 3 miejsce.
- Miejskie Igrzyska Młodzieży: unihokej dziewczyn 3 miejsce.
- Wojewódzkie Igrzyska Dzieci: sztafetowe biegi przełajowe 29 miejsce.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem