Spotkania opłatkowe 2019
20-12-2019

W ostatnim dniu nauki w tym roku kalendarzowym,  w naszej szkole odbyły się uroczyste spotkania opłatkowe. Dużo radości przyniosło nam obejrzenie  niecodziennych Jasełek, przyjmujących tym razem formę niebagatelnej opowieści świątecznej. Bohaterem spektaklu okazał się być prezent, który był bardzo niezadowolony z miejsca, do którego go posłano. Próbując uciec od nowego właściciela, niezwykłym zbiegiem okoliczności trafia właśnie…. do jego szopy. Rolę prezentu odegrała brawurowo Justyna Szołek z klasy 6a. Niezwykłym talentem popisały się również wszystkie pozostałe osoby występujące w spektaklu, czyli Maja Krasińska, Emilia Zięba, Olga Wasińska, Antonina Jędrzejewska, Aleksandra Kłusek i Aleksandra Knapik. Całemu występowi towarzyszył Damian Staroń z klasy 6e, który na flecie wykonał kolędę „Wśród nocnej ciszy” z towarzyszącymi mu skrzypcami, oraz chór pod kierownictwem pani Krystyny Kubicy wykonujący dwie niezwykłe pastorałki. Całość spektaklu wyreżyserowały panie Marzena Bartula i Aneta Górska-Janusz.

Opowieść świąteczna

Wigilie klasowe cz.1