Mikołajkowe kręgle 6a
02-12-2019

02 grudnia 2019 r. klasa VI a z okazji „Mikołajek” odwiedziła kręgielnię „Hula-Kula” w Oświęcimiu.
Celem wyjścia było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja klasy, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Podzieleni byli na grupy 5-osobowe. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.
Niektóre dzieci po raz pierwszy grały w prawdziwe kręgle. Czas spędzony na kręgielni okazał się wspaniałą rozrywką dla uczniów. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Cały czas towarzyszyła nam muzyka załączona w kręgielni. Nawet niektórzy uczniowie prosili panią właścicielkę o załączenie ich ulubionych piosenek. Pobyt w kręgielni dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej i zabawy. Dwie godziny gry minęły bardzo szybko, a wspólny posiłek w postaci przepysznej pizzy był doskonałą okazją do zregenerowania sił.
Było super!!!