Happaning No promil - No problem
12-11-2019

Dnia 12.11.2019r. uczniowie klas VIII naszej szkoły po raz drugi uczestniczyli wraz z wychowawcami w happeningu kampanii No Promil- No Problem przy Szkole Podstawowej Nr 8. Wydarzenie to organizował Urząd Miasta Oświęcim. Podczas imprezy na uczniów i opiekunów czekało mnóstwo atrakcji: wystąpienia Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, Prezydenta Miasta, reprezentanta firmy Polskievent, prezentacje i możliwość wypróbowania Alkogogli i narkogogli oraz symulatorów dachowania, zderzenia i refleksomierza. Zostały zebrane deklaracje odpowiedzialnego świadka/pasażera. Uczniowie naszej szkoły przygotowali transparenty tematyczne, które zostały nagrodzone bonem dla szkoły. Na wyróżnienie za prace plastyczne zasługują szczególnie :
Dominika Czerwik kl.6d, Nadia Hachuła kl.6d, Martyna Gryszan kl.6d, Gabriela Łatacz kl.6d za wykonanie pięknego transparentu oraz Natalia Kolasa kl.6b za wyróżnienie w konkursie plastycznym No Promil-No Problem, za co została nagrodzona przez Prezydenta Miasta.
Na zakończenie młodzież mogła uczestniczyć w koncercie zespołu z MDK w Oświęcimiu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za aktywne zaangażowanie się w kampanię No Promil-No Problem.