Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small

dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Jesienne sportowe sukcesy
18-10-2019

Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyły sztafety 4x 100m dziewcząt i 4x100m chłopców. Medaliści zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które również odbyły się na stadionie MOSIRu. W zawodach tych wzięło udział 5 dziewcząt i 6 chłopców. Złoty medal w biegu na 100m zdobyła Karolina Jarzyna, srebrny medal w biegu na 600m wywalczyła Natalia Małkus oraz w rzucie oszczepem – Ola Amanowicz. W kategorii chłopców medale zdobyli: srebro – Jakub Kuwik w biegu na 100m oraz w biegu na 300m Sergiusz Habczyk.
Sztafety dziewcząt i chłopców zdobyły brązowe medale zajmując 3 miejsca.
Finały wojewódzkich Igrzysk młodzieży szkolnej w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych odbyły się w Tarnowie. Największy sukces tych zawodów to zdobycie dwóch medali przez Julię Palichleb – Złoto w biegu na 300m oraz brąz w biegu na 100m. W zawodach tych szkołę reprezentowali Karolina Jarzyna w biegu na 100 i 300m, Zuzanna Patyk w biegu na 600m, Aleksandra Amanowicz w rzucie oszczepem, w biegu na 100m Jakub Kuwik, oraz Sergiusz Habczyk w biegu na 300m.
Wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.