Uroczystość Pasowania
23-10-2019

Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej to zawsze wielkie wydarzenie w naszej szkole. Zaproszeni na nią zostali Rodzice, Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie ołówkiem przez panią dyrektor Joannę Kuźmę , po którym oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem zgromadzonych gości. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.