Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
19-06-2019

ZOBACZ 

Wierszem i piosenką trzecioklasiści podczas akademii żegnali się przed wakacjami ze szkołą. Był to ich ostatni występ w tej grupie wiekowej. Pierwszaki po raz pierwszy otrzymały swoje świadectwa szkolne. Wszyscy z uśmiechami na twarzy żegnali na dwa miesiące szkolne mury.

Oficjalna część Akademii klas starszych zajęła sporo czasu, ponieważ bardzo duża ilość uczniów otrzymało nagrody za bardzo wysokie wyniki w nauce. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom. Wspaniałe przedstawianie z dużą dawką humoru przygotowała grupa teatralna z kl.5a wprowadzając wakacyjny luz. Po odebraniu świadectw w klasach oraz podziękowaniu wychowawcom za ich pracę wszyscy powitali długo oczekiwane wakacje.

W ostatnim dniu pobytu uczniów klas ósmych w szkole nastąpiło wręczenie świadectw wraz z teczkami absolwenta. Z łezką w oku uczniowie żegnanli się ze sobą oraz swoimi wychowawcami.

Życzymy im wspaniałych wakacji oraz powodzenia w nowych szkołach.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.