Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019
07-02-2019

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z koncepcji Komisji Europejskiej od 2004 roku w całej Europie i ma na celu inicjowanie i promowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
W naszej szkole również przyłączyliśmy się do tej akcji. W ramach działań dotyczących bezpieczeństwa uczniów w Internecie przeprowadzone zostały zajęcia z policjantem dla klas VII i VIII. Panowie przedstawili naszym uczniom możliwe zagrożenia występujące podczas korzystania z komputera i Internetu. W klasach I-VI na lekcjach informatyki również przeprowadzone zostały zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w sieci i zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Na korytarzu szkolnym zamieszczona została gazetka na tematy związane z bezpieczeństwem w sieci.
Mamy nadzieję, że akcja poprawi bezpieczeństwo naszych uczniów w sieci i będą oni w realnym życiu przestrzegali poznanych zasad.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.