Wycieczka z SKKT do Krakowa-2018
24-11-2018

Zobacz 24 listopada 2018r.klasy VII i VIII brały udział w wycieczce do Krakowa. Po przyjeździe na miejsce udali się na Wawel, gdzie zwiedzili Reprezentacyjne Komnaty Królewskie, Katedrę i Kryptę pod Srebrnymi Dzwonami. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Narodowym, gdzie zwiedzali wystawę prac patrona naszej szkoły Stanisława Wyspiańskiego.
„Było super" - Ola
„Świetnie spędzony czas" - Madzia
„Mogliśmy poznać twórczość naszego patrona" - Amelia
„Kupiłem sobie prawdziwe krakowskie precle" - Kuba