Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Konkurs Pięknego Czytania
10-05-2018


Jury w składzie: Marzena Bartula, Joanna Dzięgiel oraz Monika Kita oceniało wyrazistość, płynność czytania, właściwą intonację, właściwe oddychanie oraz uwzględnianie znaków przestankowych. Po naradach jury ogłosiło wyniki rywalizacji, w której wskazano Mistrzów Czytania w dwóch kategoriach:

 

Klasy młodsze: I miejsce Hanna Makoś
II miejsce Milena Batko
III miejsce Milena Matys

Klasy starsze: I miejsce Miłosz Sadkowski
II miejsce Joanna Grzywacz
III miejsce Joanna Kiryluk

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem