Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Dzień Kobiet 2018
08-03-2018

dzienkobietJak co roku z okazji Dnia Kobiet na Panie nauczycielki i koleżanki z klasy czekały miłe niespodzianki. Pomysły na świętowanie były przeróżne. Zobaczmy niektóre z nich. Uczniowie klasy 3c przygotowali desery własnego pomysłu. Dzieci wyposażone w niezbędne produkty i przybory wykonały przepyszne słodkości: gofry z bitą śmietaną i owocami, lody z polewą, kruche babeczki, czekoladowe wafelki i galaretki. Dziewczynki i chłopcy wykazali się ogromną pomysłowością i niemałymi umiejętnościami. Kto wie, może kiedyś zostaną prawdziwymi cukiernikami? Chłopcy z 6a zaskoczyli dziewczęta życzeniami w formie rymowanki, kolorowym konfetti i pięknymi prezentami. Uczniowie klas: 6a i 6c świętowali Dzień Kobiet w kręgielni. Z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli. a na tablicy przy imionach grających pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Uczniowie uczyli się też kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. W 3a zgodnie z tradycją klasową przygotowane zostały smaczne i zdrowe tosty. Chłopcy z 7b zaprosili swoje koleżanki na lody do kawiarni, a 4c doskonale bawiła się w Family Fan. Życzenia i kwiaty od Męskiej części Samorządu Uczniowskiego otrzymały też Panie Dyrektor, Panie Nauczycielki i Panie z obsługi szkoły.

4c w Family Fan

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem