Finał WOŚP 2018
15-01-2018

Za nami już 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków"

Nasza szkoła jak co roku zorganizowała wiele atrakcji, by pozyskać fundusze na ten cel. Klasy młodsze brały udział w wielkiej loterii, w której każdy los wygrywał. Dziewczyny chętnie korzystały z kącika piękności, gdzie można było zrobić sobie ciekawą fryzurę lub makijaż. Był też mini kiosk z gazetami, płytami CD i krzyżówkami. Każdy mógł się sprawdzić w konkurencjach sportowych. Było też stoisko z biżuterią i różnymi gadżetami. Wszyscy z zaangażowaniem brali udział w tych akcjach, bo przyświecał im szczytny cel – pomoc innym.

Zebraną podczas szkolnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy kwotę przedstawiciele naszej szkoły w składzie: Ola Amanowicz, Jakub Filipowicz, Przemek Orłowski, Rafał Garstka, Konrad Kumala, Damian Staroń i Igor Petruczenko wraz z Pani Ulą zanieśli do sztabu WOŚPu w Oświęcimskim Centrum Kultury. Tam po skrupulatnym podliczeniu okazało się, że zebraliśmy 2249,90 zł. Dziękujemy za wsparcie tej pięknej akcji. zobacz