Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Literacka lokomotywa przedstawia...
21-12-2017

W czwartek, przed świętami, zaproszone przedszkolaki z MP 14 i MP 15 oraz uczniowie klas I-IV mieli okazję obejrzeć dwie baśnie w wykonaniu uczennic uczęszczających na szkolne kółko literacko-teatralne "Literacka lokomotywa". Pierwszą stacją, na jakiej zatrzymała się lokomotywa, była właśnie baśń. Widzowie obejrzeli "Czerwonego Kapturka" oraz "Kopciuszka" w wersji pantomimicznej. Aktorzy nie wygłaszali kwestii, zagrali wyłącznie ruchem, gestem, mimiką. Baśniowe przedstawienie urozmaiciły krótkie dialogi informujące o tym, czym charakteryzuje się baśń jako gatunek literacki. Klamrę występu stanowiła piosenka, która jest mottem uczestników kółka teatralnego. Już dziś możemy zdradzić, że kolejną stacją, na jakiej zatrzyma się literacka lokomotywa, będą mity. Zapraszamy do wspólnej podróży! zobacz

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem