Pasowanie na świetlika 2017
15-02-2017

pasowanieswietlikPiętnastego lutego w świetlicy szkolnej odbyło się pasowanie na Świetlika uczniów klas pierwszych. Żeby otrzymać to zaszczytne miano, pierwszaki uczęszczające do świetlicy musiały zmierzyć się z takimi zadaniami, jak: trudne zdania do powtarzania, robimy porządki, czyli dla tej rzeczy znajdź właściwe miejsce, pierwszaczki potrafią rysować piękne szlaczki. Kandydaci na Świetlika układali również puzzle z bohaterem spotkania oraz wykazywali się znajomością zasad obowiązujących w świetlicy. Wszyscy doskonale poradzili sobie z konkurencjami. Na koniec odbyło się uroczyste ślubowanie i wręczenie drobnych upominków. Chętni mogli jeszcze wykonać z rolki po papierze toaletowym sówkę świetlicówkę. Nowo mianowane świetliki dumnie pozowały do pamiątkowego zdjęcia.