Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Pasowanie na świetlika 2017
15-02-2017

pasowanieswietlikPiętnastego lutego w świetlicy szkolnej odbyło się pasowanie na Świetlika uczniów klas pierwszych. Żeby otrzymać to zaszczytne miano, pierwszaki uczęszczające do świetlicy musiały zmierzyć się z takimi zadaniami, jak: trudne zdania do powtarzania, robimy porządki, czyli dla tej rzeczy znajdź właściwe miejsce, pierwszaczki potrafią rysować piękne szlaczki. Kandydaci na Świetlika układali również puzzle z bohaterem spotkania oraz wykazywali się znajomością zasad obowiązujących w świetlicy. Wszyscy doskonale poradzili sobie z konkurencjami. Na koniec odbyło się uroczyste ślubowanie i wręczenie drobnych upominków. Chętni mogli jeszcze wykonać z rolki po papierze toaletowym sówkę świetlicówkę. Nowo mianowane świetliki dumnie pozowały do pamiątkowego zdjęcia.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem