Świąteczny kiermasz świetlicy szkolnej
04-12-2017

Świetlica szkolna od wielu lat przed świętami Bożego Narodzenia organizuje kiermasz ozdób i dekoracji świątecznych. W tym roku rozpoczęcie przypadło na 4 grudnia. Zaprezentowano wiele oryginalnych ozdób: stroiki i wieńce świąteczne z wykorzystaniem naturalnych surowców

· bombki wg własnych pomysłów (wyklejane włóczką, oklejane materiałami, skręcaną bibułką, wstążeczkami, zamykane w kuli)

· kartki o tematyce bożonarodzeniowej wykonane różnymi technikami

Wymienione powyżej zbiory są wynikiem długiej i wytrwałej pracy dzieci podczas zajęć świetlicowych oraz nauczycieli. Wiele z przygotowanych rzeczy to wzory nietypowe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Różnorodność prac przyciągała uczniów naszej szkoły i ich rodziców – z czego bardzo się cieszymy.

Nasz kiermasz jest kontynuowany w harcówce aż do 22 grudnia. Serdecznie zapraszamy! zobacz