Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2016/2017

 

II półrocze

Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego Krakowska Matematyka to: Franciszek Stanula z 4b

 

Finaliści Małopolskiego Konkursu Matematycznego Krakowska Matematyka to: Igor Petruczenko z 5c, Miłosz Sadkowski z 5b, Gabriela Siatka z 5b, Michał Sordyl z 5b.

 

Finaliści Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pangea" to: Dariusz Korczyk 5b, Miłosz Sadkowski 5b, Julia Palichleb 5c, Igor Petruczeno 5c.

 

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny otrzymali:

klasa 2: Graboń Paweł i Fujak Michał

Klasa 3: Czerwik Dominika, Banasiak Maja, Gorczyca Aleksander i Stybak Magdalena

Klasa 4: Stanula Franciszek i Łąka-Ryczko Milena

Klasa 5: Sadkowsi Miłosz, Petruczenko Igor,  Korczyk Dariusz i Siatka Gabriela

Klasa 6: Kulig Zuzanna

 

Laureaci Olimpiady Wiedzy Matematyka Plus

Klasa 3: Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:

Amelia Chodorowicz, Maja Banasiak, Natalia Stachura, Martyna Osiewicz, Natalia Marszałek, Emilia Ścierska, Dominika Czerwik, Weronika Szojda

klasa 3: Laureaci I stopnia:

Maja Bęc, Maja Jędrocha, Aleksander Gorczyca, Piotr Gorczyca

klasa 3: laureat II stopnia to Jan Stanula

klasa 3:Laureaci III stopnia:

Jakub Matuła, Wiktor Dudkiewicz, Nadia Hachuła, Filip Kania, Michał Góra

klasa 3: Laureat IV stopnia:Paweł Lelek

klasa 3: Laureaci V stopnia:Filip Roszkowski, Lena Mrowiec

klasa 4: Laureat I stopnia z wyróżnieniem:Milena Łąka-Ryczko

klasa 4: Laurea II stopnia: Patryk Wieczorek

klasa 4: Laureat IV stopnia: Kacper Wanat

klasa 4: Laureat V stopnia: Jakub Łąka

klasa 5: Laureat I stopnia: Gabriela Siatka

klasa 5: Laureaci II stopnia: Miłosz Sadkowski, Igor Petruczenko,

klasa 5: Laureaci III stopnia:Michał Sordyl, Igor Bartosz

klasa 5: Laureat V stopnia: Adrian Czuba

klasa 6: Laureat II stopnia: Konrad Kwaczała

 

Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus

klasa 3:Laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Gabriela Świegocka, Amelia Chodorowicz

klasa 3: Laureaci I stopnia: Maja Bęc Emilia Ścierska

klasa 3: Laureaci II stopnia: Jakub Matuła, Rachela Łabza, Filip Kania, Dominika Czerwik, Julia Czuba, Maja Banasiak, Aleksandra Knapik, Michał Fujak

klasa 3: Laureaci III stopnia:Weronika Szojda, Lena Mrowiec, Maja Jędrocha, Kinga Jaskuła, Maja Krasińska, Jan Stanula, Natalia Kolasa

klasa 3: Laureaci IV stopnia: Paweł Lelek, Magdalena Masior, Martyna Osiewicz, Bartosz Wawręty, Julia Konopka, Marcel Konarski

klasa 3:Laureaci V stopnia:Adrian Jarnat, Gabriela Łatacz, Zuzanna Konopka, Natalia Stachura

klasa 4: Laureat IV stopnia: Jakub Łąka

klasa 4: Laureat V stopnia: Franciszek Stanula

klasa 5: Laureat III stopnia: Igor Petruczenko

 

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnibus


klasa 4: Laureat Franciszek Stanula

wyróżnienie: Natalia Ciżboki Joanna Grzywacz

klasa 5: wyróżnienie Miłosz Sadkowski

klasa 6: wyróżnienie Jakub Pieczonka

 

VII Powiatowy Konkurs plastyczny „Lubię smoki"- wyróżnienie otrzymała Julia Konopka kl.3b.

W XXI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje marzenia" wyróżnienie otrzymali: Julia Czuba kl.3b, Filip Kuleta kl.2b, Sebastian Miętka kl.2b, Bartosz Wawręty kl.2b, Maja Jędrocha kl.3d, Zuzanna Konopka kl.3b, Weronika Kopeć kl.2b, Jakub Błazenek kl.2b, Julia Rudiak kl.2b.

W XVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży nagrodę otrzymał Szymon Ryś kl.3b

XX edycji miejskiego konkursu historycznego organizowanego przez MDK, na temat :,,Co wiesz o Oświęcimiu?".
Marek Węglarz z klasy 6b zajął I miejsce, natomiast Miłosz Sadkowski z klasy 5b – II miejsce.

 

 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOTEST  Igor Petruczenko z kl. V c - 18 miejsce w Polsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1. Mini piłka ręczna – III miejsce – dziewczęta, skład drużyny: Emilia Piela, Joanna Kiryluk, Daria Łatacz, Zuzanna Kulig, Urszula Morawska, Aleksandra Filipowicz, Emilia Łagos, Julia Palichleb, Maria Jekiełek.

Mini piłka ręczna – IV miejsce – chłopcy, skład drużyny: Gabriel Szczerbowski, Arkadiusz Szpindor, Kornel Ziomek, Piotr Dąbrowski, Mateusz Gryszan, Szymon Całus, Sergiusz Habczyk, Jakub Filipowicz, Miłosz Sadkowski, Sebastian Nowak, Przemysław Orłowski.

2. Drużynowe biegi przełajowe – I miejsce – dziewczęta, skład drużyny: Weronika Szajda, Alicja Spiechowicz, Weronika Kuwik, Joanna Grzywacz, Dominika Drabczyk, Maja Jędrocha, Joanna Palichleb, Anna Skarbek, Aleksandra Rusecka, Julia Bagier, Zuzanna Patyk, Dominika Semper.

Awans do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych.

Drużynowe biegi przełajowe – III miejsce – chłopcy, skład drużyny: Krzysztof Grzywacz, Jakub Kuwik, Bartosz Macheta, Krzysztof Selwestrowicz, Marcin Kalika, Hubert Synowiec, Michał Kopeć, Kacper Iwanicki, Arkadiusz Szpindor, Sergiusz Habczyk, Mateusz Chudy, Bartosz Mękal.

 

I półrocze

 Konkursy plastyczne

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój" laureatami zostali: Julia Konopka kl.3b, Paulina Filipowicz kl.3b, Łukasz Piętoń kl.2a.

Wojewódzki  Konkurs Plastyczny „Moja Ojczyzna Polska. Mój Patriotyzm" laureatką została Zuzanna Konopka z kl. 3b.

W XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tradycje świąteczne i noworoczne. Hej, kolęda, kolęda!" nagrody otrzymali: Bartłomiej Gabryś kl.IIa, Szymon Rzemiński kl.IIa, Paulina Filipowicz kl.IIIb. Wyróżnienia - Julia Czuba kl.IIIb, Anna Domżał kl.IIa, Wojciech Jamróz kl.IIa, Szymon Kucharczyk kl.IIa, Jan Stanula kl.IIIc, Blanka Tuleja kl.IIIe, Natalia Kolasa kl.IIIb, Natalia Miłkowska kl.IIIb, Emilia Zięba kl.IIIc.

Konkursy matematyczne

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus
Laureat I stopnia z wyróżnieniem: Miłosz Sadkowski Vb, Jakub Matuła IIIc, Aleksander Gorczyca IIIa, Maja Jędrocha IIId
Laureat I stopnia: Dariusz Korczyk Vb, Gabriela Siatka Vb, Konrad Kwaczała VIc, Natalia Stachura IIIc, Amelia Chodorowicz IIIc, Weronika Szojda IIIa, Piotr Gorczyca IIIa, Dominika Czerwik IIId
Laureat II stopnia: Zuzanna Kulig VI b, Anna Skarbek VI c, Filip Roszkowski IIIc, Natalia Marszałek IIIc, Martyna Osiewicz IIIc
Laureat III stopnia: Michał Sordyl Vb, Maja Banasiak IIIc, Kinga Jaskuła IIIc
Laureat IV stopnia: Jakub Pieczonka VIc, Magdalena Stybak IIId, Michał Góra IIId
Laureat V stopnia: Igor Petruczenko Vc, Michał Kopeć VIc, Jan Stanula IIIc, Nadia
Hachuła IIId

Krakowska Matematyka
Do finału zakwalifikowali się: Franciszek Stanula IVb, Igor Petruczenko Vc, Miłosz Sadkowski Vb, Gabriela Siatka Vb, Michał Sordyl Vb

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Plastyczny pt: „Matematyka - Lubię to!"- Natalia Miłkowska III b – wyróżnienie

Konkursy przyrodnicze

 Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Biologia.PlusNajlepszy wynik- laureata III stopnia uzyskali uczniowie kl.V: Alicja Spiechowicz i Igor Petruczenko oraz Franciszek Stanula z klasy IVb

Konkursy języka angielskiego

XXVIII edycja ogólnopolskiego konkursu Archimedes Plus Lingua Plus. tytuł laureata otrzymali: Gabriela Świegocka – laureatka I stopnia; Jakub Matuła – laureat II stopnia; Aleksandra Knapik, Amelia Chodorowicz – laureatki III stopnia; Weronika Szojda, Maja Bęc, Kinga Jaskuła – laureatki IV stopnia; Dominika Czerwik, Bartosz Macheta, Julia Czuba, Pola Kras, Piotr Gorczyca, Filip Kania, Maja Banasiak – laureaci V stopnia.
W listopadzie 20 uczniów starszych klas przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu Olimpus.Troje uczniów otrzymało tytuł laureata: Julia Palichleb, Igor Petruczenko, Jan Pieszko.
W Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego do etapu rejonowego zakwalifikowało się  dwoje uczniów: Daria Łatacz i Maciej Lorek.

Konkursy muzyczne

 Natalia Małkus z 5c brała udział w VI Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej Miechów 2016.Wyróżnienie dla Zuzanny Budki z klasy 4a w IX Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu" Zator 2017. Udział chóru w XII Konkursie Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda" 2017 w OCK. Udział zespołu uczniów z klas 2- 6 w inscenizacji pt. „Źródło" podczas Tygla Teatralnego w OCK. Udział chóru szkolnego we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych i kolęd „Kolęda Razem" w OCK.

Konkursy historyczne

Konkurs rganizowany pod egidą Kuratorium Oświaty pod tytułem:,, Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego".  Do etapu rejonowego zakwalifikowało się dwóch uczniów: Michał Sordyl oraz Miłosz Sadkowski z 5b.

Konkury religijne

Wyniki konkursu wiedzy biblijnej „Jonasz" 2016/2017 Ewangelia wg św. Jana. Dwoje uczniów przeszło do etapu rejonowego: Joanna Grzywacz 4c oraz  Jakub Rutka 5a.

Osiągnięcia sportowe

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1) Sztafetowe biegi przełajowe
- dziewczęta II miejsce: Zuzanna Patyk, Aleksandra Amanowicz, Aleksandra Rusecka, Alicja Spiechowicz, Anna Skarbek, Weronika Olszewka, Natalia Paczkowska, Marta Tymińska, Julia Palichleb,Wiktoria Maj
- chłopcy III miejsce: Michał Kopeć, Kacper Iwanicki, Sergiusz Habczyk, Paweł Jamróz, Arkadiusz Szpindor, Janusz Czaja, Krzysztof Grzywacz
2) Unihokej
- dziewczęta I miejsce: Joanna Kiryluk, Emilia Piela, Emilia Łagos, Zuzanna Kulig, Urszula Morawska, Aleksandra Filipowicz, Klaudia Barszcz, Daria Łatacz, Julia Palichleb
3) Halowe Wieloboje LA – Brzeszcze
- dziewczęta IV miejsce: Joanna Grzywacz, Alicja Spiechowicz, Julia Palichleb, Julia Bagier, Dominika Semper, Zuzanna Patyk, Daria Łatacz, Anna Skarbek, Aleksandra Rusecka
- chłopcy V miejsce: Jakub Kuwik, Krzysztof Grzywacz, Patryk Wieczorek, Mateusz Chudy, Paweł Jamróz, Sergiusz Habczyk, Michał Kopeć, Szymon Leśniak, Patryk Mucha,
Arkadiusz Szpindor
4) Narciarstwo zjazdowe
- dziewczęta I miejsce: Alicja Spiechowicz
III. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1) Sztafetowe biegi przełajowe – Nowy Targ
- dziewczęta XXVIII miejsce: Julia Bagier, Dominika Semper, Zuzanna Patyk, Aleksandra Amanowicz, Alicja Spiechowicz, Anna Skarbek, Natalia Paczkowska, Marta Tymińska, Julia Palichleb, Wiktoria Maj, Weronika Olszewska
2) Halowe wieloboje LA – Brzeszcze
- dziewczęta III miejsce: Joanna Grzywacz, Alicja Spiechowicz, Julia Palichleb, Julia Bagier, Dominika Semper, Zuzanna Patyk, Daria Łatacz, Anna Skarbek, Aleksandra Rusecka
- chłopcy IV miejsce: Jakub Kuwik, Krzysztof Grzywacz, Patryk Wieczorek, Mateusz Chudy, Paweł Jamróz, Sergiusz Habczyk, Michał Kopeć, Szymon Leśniak, Patryk Mucha,
Arkadziusz Szpindor
3) Unihokej – Nowy Targ
- dziewczęta V miejsce: Joanna Kiryluk, Emilia Piela, Klaudia Barszcz, Zuzanna Kulig, Aleksandra Filipowicz, Emilia Łagos, Urszula Morawska, Daria Łatacz, Julia Palichleb.

 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem