Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2015/2016

II półrocze

 Konkursy polonistyczne:

Dyktando (nie tylko) dla mistrzów; Wyróżnienia otrzymali: Natalia Olszewska, Emilia Pasierbek, Emilia Polak, Piotr Szafraniec, Julia Kolasa, Jan Pieszko.


Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny- Omnibus;


Natalia Olszewska uzyskała tytuł laureata Omnibusa i wygrała nagrodę główną - Wakacyjny Obóz Talentów. Wyróżnienia uzyskali: Jan Pieszko, Miłosz Sadkowski, Zuzanna Kulig, Kinga Wasińska, Michał Kopeć, Konrad Kwaczała, Anna Skarbek, Anita Olejarz, Urszula Czebotar, Piotr Szafraniec, Jakub Charkot, Julia Kramarczyk, Patryk Masłowski.


Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny- Albus;
Dyplom laureata zdobyli: Milena Jaromin i Miłosz Sadkowski. Wyróżnienia otrzymali: Jan Pieszko, Amelia Kowalczyk, Magdalena Szafraniec, Marek Węglarz, Zuzanna Kulig, Sebastian Faliński.

 

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje marzenia”

Laureatami z naszej szkoły zostały: Julia Czuba kl. II b, Maja Bęc kl. II e, Maja Banasiak kl.IIa i Weronika Skoczek kl.1c.

 

Kangur Matematyczny 2016

Czerwik Dominika wynik bardzo dobry kl.2

Jaskula Kinga wyróżnienie

Banasiak Maja wyróżnienie

Matula Jakub wyróżnienie

Szojda Weronika wyróżnienie

Chodorowicz Amelia wyróżnienie

Gorczyca Aleksander wyróżnienie

Stachura Natalia wyróżnienie

Stybak Magdalena wyróżnienie

Wanat Kacper wyróżnienie kl.3

Stanula Franciszek wyróżnienie

Sadkowski Miłosz wynik bardzo dobry kl.4

Siatka Gabriela wyróżnienie

Sordyl Michał wyróżnienie

Chudy Mateusz wyróżnienie

Petruczenko Igor wyróżnienie

Korczyk Dariusz wyróżnienie

Kwaczała Konrad wyróżnienie  kl.5

Gryszan Mateusz wyróżnienie

Olszewska Natalia wyróżnienie  kl.6

 

 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1. Unihokej - II miejsce - dziewczęta, skład drużyny: Olejarz Anita, Polak Emilia, Pasierbek Emilia, Gworek Julia, Pomietlak Julia, Firek Magda.

 

2. Czwórbój lekkoatletyczny - II miejsce - dziewczęta, skład drużyny: Olejarz Anita, Ula Suślik, Rusecka Ola, Skarbek Ania, Maj Wiktoria, Palichleb Julia.

Czwórbój lekkoatletyczny - II miejsce - chłopcy, skład drużyny: Lewandowski Igor, Byrski Tymek, Komendera Kacper, Wójcik Tomek, Kopeć Michał, Czaja Janusz.

 

3. Sztafetowe biegi przełajowe - II miejsce - dziewczęta, skład drużyny: Palichleb Julia, Patyk Zuzia, Bagier Julia, Skarbek Ania, Maj Wiktoria, Rusecka Ola, Firek Magda, Olejarz Anita, Suślik Ula.

 

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1. Sztafetowe biegi przełajowe - Nowy Targ - XVII miejsce - dziewczęta, skład drużyny: Palichleb Julia, Bagier Julia, Patyk Zuzia, Rusecka Ola, Maj Wiktoria, Skarbek Ania, Suślik Ula, Firek Magda, Olejarz Anita, Semper Dominika, Amanowicz Ola.

 

 

I półrocze

XV Powiatowy Konkursie Plastycznym „Tradycje świąteczne i noworoczne. Hej, kolęda kolęda!"

-nagrody otrzymali: Hachuła Nadia kl. 2d, Gabryś Bartłomiej kl. 1a, Jędrzejewski Tymoteusz kl.1a, Kolasa Natalia kl. 2b. Wyróżnienia zdobyli : Bagier Jan kl.2e, Basnasiak Maja kl. 2c, Czerwik Dominika kl.2d, Huber Dominik kl.2e, Jędrocha Maja kl.2d, Stachura Natalia kl.2c. Ponadto komisja zakwalifikowała szesnaście prac naszych uczniów na wystawę pokonkursową.

 

 Podsumowanie udziału uczniów w konkursach matematycznych w pierwszym półroczu roku szkolnego 2015/2016
Małpolski Konkurs Matematyczny

Natalia Olszewska z klasy VI a zakwalifikowała się do etapu rejonowego tego konkursu.

 Krakowska Matematyka

Natalia Olszewska kl. VI a i Miłosz Sadkowski kl. IV b bedą 11 marca 2016 roku brali udział
w etapie międzyszkolnym konkursu.

 Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus
Udział w tym konkursie brało 49 uczniów z klas III- VI. Dwudziestu dziewięciu uzyskało tytuł laureata.

Maksymalną ilość punktów tj. 100/100 i tytuł laureata
I stopnia z wyróżnieniem otrzymali:
- Sadkowski Miłosz 4b
- Sordyl Michał 4b
- Łąka-Ryczko Milena 3b
- Wieczorek Patryk 3a
I stopnia:
- Tabak Olga 4a
- Chudy Mateusz 4a
- Korczyk Dariusz 4b
- Siatka Gabriela 4b
- Grzywacz Krzysztof 3c
- Wanat Kacper 3a
- Nagi Klaudia 3a
II stopnia:
- Bartosz Igor 4 c
III stopnia:
- Olszewska Natalia 6a
- Widlarz Mateusz 6c
- Kulig Zuzanna 5b
- Kwaczała Konrad 5c
- Kościelnik Kamila 4b
- Petruczenko Igor 4c
- Palichleb Julia 4c
IV stopnia:
- Gryszan Mateusz 5b
- Paczkowska Natalia 4a
- Stańczyk Klaudia 4b
- Synowiec Hubert 3a
V stopnia :
- Kowalczyk Amelia 4a
- Czuba Adrian 4c
- Gwiazdoń Maciej 4c
- Sikora Przemysław 4c
- Całus Szymon 4c
- Pomietlak Jakub 3c

 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem