Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2014/2015

II półrocze

 

 Michał Lorenc z klasy 6a został laureatem w Małopolskim Konkursie Tematycznym  „WIELCY POLACY -WYBITNI  GENERAŁOWIE"

 Mikołaj Szostak z klasy 6b został laureatem w Małopolskim Konkursie Matematycznym oraz został wyróżniony uzyskując VI lokatę w Międzanarodowym Konkursie Matematycznym "Pangea"

KONKURSY Z J. ANGIELSKIEGO

25.03.2015 – Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus – ogólnopolski jednoetapowy konkurs języka angielskiego (pisemny test wielokrotnego wyboru dla uczniów klas IV-VI). Przystąpiło do niego 15 uczniów: 2 z klas IV, 9 z klas V, i 4 z klas VI.
Laureaci: Emilia Polak, Urszula Czebotar – 13 miejsce w Polsce.
Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa.

10.04.2015r. - XXV edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – ogólnopolski jednoetapowy konkurs języka angielskiego (pisemny test jednokrotnego wyboru dla uczniów klas III-VI.
Przystąpiło do niego 76 uczniów: 49 z klas III, 2 z klas IV, 15 z klas V i 10 z klas VI

 Laureaci:
Klasy trzecie:
1. Igor Petruczenko 92/100 lauteat II stopnia
2. Gabriela Siatka 92/100 lauteat II stopnia
3. Milena Jaromin 88/100 laureat III stopnia
4. Miłosz Sadkowski 88/100 laureat III stopnia
5. Franciszek Stanula 88/100 laureat III stopnia
6. Kamila Kościelnik 88/100 laureat III stopnia
7. Alicja Spiechowicz 88/100 laureat III stopnia
8. Dominika Semper 88/100 laureat III stopnia
9. Julia Palichleb 88/100 laureat III stopnia
10. Jan Pieszko 88/100 laureat III stopnia
11. Aleksandra Semper 84/100 laureat IV stopnia
12. Karol Kuczyński 84/100 laureat IV stopnia
13. Rozalia Piętoń 84/100 laureat IV stopnia
14. Magdalena Zygmunt 80/100 laureat V stopnia
15. Marzena Droździewicz 80/100 laureat V stopnia
16. Rafał Garstka 80/100 laureat V stopnia
17. Adrian Czuba 80/100 laureat V stopnia
18. Dariusz Korczyk 80/100 laureat V stopnia
19. Magdalena Szafraniec 80/100 laureat V stopnia
20. Jakub Łąka 80/100 laureat V stopnia

Klasy czwarte:
1. Daria Łatacz 100/100 laureat I stopnia z wyróżnieniem

Klasy piąte:
1. Piotr Szafraniec 92/100 laureat II stopnia
2. Urszula Czebotar 84/100 laureat IV stopnia
3. Tymoteusz Byrski 80/100 laureat V stopnia
4. Emilia Polak 80/100 laureat V stopnia

09.04.2015r. - Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w Miejskim Gimnazjum Nr 4 „Wise Owl". Przystąpiło do niego pięcioro uczniów klas szóstych. Bartłomiej Knapik zajął III miejsce.

W międzyszkolnym konkursie "Liga klas szóstych" uczniowie klasy 6b zdobyli III miejsce

W międzyszkolnym Konkursie Matematycznym o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu drużyna w składzie: Oliwia Kolber. Michal Lorenc, Jakub Gandurski i Mikolaj Szostak zajęła I miejsce.

 

 

 

I półrocze

KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  XXIV edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – ogólnopolski jednoetapowy konkurs języka angielskiego (pisemny test jednokrotnego wyboru dla uczniów klas III-VI.
Przystąpiło do niego 54 uczniów: 27 z klas III, 4 z klas IV, 10 z klas V i 13 z klas VI.
Laureaci:
Klasy trzecie:
1. Jan Pieszko 96/100 lauteat I stopnia
2. Igor Petruczenko 92/100 lauteat II stopnia
3. Michał Sordyl 92/100 lauteat II stopnia
4. Milena Jaromin 88/100 laureat III stopnia
5. Kamila Kościelnik 84/100 laureat IV stopnia
6. Gabriela Siatka 84/100 laureat IV stopnia
7. Julia Palichleb 84/100 laureat IV stopnia
8. Miłosz Sadkowski 84/100 laureat IV stopnia
9. Karol Kaczyński 80/100 laureat V stopnia
10. Magdalena Zygmunt 80/100 laureat V stopnia
11. Dominika Semper 80/100 laureat V stopnia
12. Alicja Spiechowicz 80/100 laureat V stopnia

Klasy czwarte:
1. Michał Kopeć 84/100 laureat IV stopnia

Klasy piąte:
1. Piotr Szafraniec 88/100 laureat III stopnia
2. Urszula Czebotar 84/100 laureat IV stopnia
3. Aleksandra Woźnica 80/100 laureat V stopnia

Klasy szóste:
1. Mikołaj Szostak 96/100 lauteat I stopnia
2. Jakub Kleczkowski 88/100 laureat III stopnia
3. Jakub Gorczyca 84/100 laureat IV stopnia
4. Kacper Chlebowski 84/100 laureat IV stopnia
5. Jakub Gandurski 80/100 laureat V stopnia

 

 KONKURSY MATEMATYCZNE

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka plus - XXII edycja konkursu

Udział w tym konkursie brało 46 uczniów z klas III- VI. Dwudziestu dziewięciu uzyskało tytuł laureata.

Maksymalną ilość punktów tj. 100/100 i tytuł laureata
I stopnia z wyróżnieniem otrzymali:
- Szostak Mikołaj 6b
- Sadkowski Miłosz 3b
- Siatka Gabriela 3b
- Sordyl Michał 3b
I stopnia:
- Olszewska Natalia 5 a
- Gryszan Mateusz 4b
- Kwaczała Konrad 4c
- Węglarz Marek 4b
- Semper Olga 3c
- Wójcik Jakub 3b
II stopnia:
- Chudy Mateusz 3a
- Kościelnik Kamila 3b
- Palichleb Julia 3c
- Tabak Olga 3a
III stopnia:
- Gandurski Jakub 6b
- Gorczyca Jakub 6b
- Kolber Oliwia 6a
- Korczyk Dariusz 3b
- Kulig Zuzanna 4b
- Kowalczyk Amelia 3a
- Krawczuk Marta 3b
- Spiechowicz Alicja 3b
IV stopnia:
- Stachura Michał 4b
- Strózik Iwona 4c
- Semper Dominika 3c
V stopnia :
- Petruczenko Igor 3c
- Paczkowska Natalia 3a
- Selwestrowicz Krzysztof 3b
- Szafraniec Magdalena 3a

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem