Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2013/2014

II półrocze

Ogólnopolski  Konkurs Losy dalekich i bliskich – życie Polaków w latach 1914-1989 - Julia Kolasa w V edycji tego konkursu zdobyła nagrodę-została  finalistką etapu wojewódzkiego. Napisała pracę pod tytułem "Katyń – nam nie wolno zapomnieć".

KONKURSY MATEMATYCZNE

MIKOŁAJ SZOSTAK- II miejsce w ogolnopolskim konkursie "Pangea", laureat konkursu "Krakowska Matematyka"

MIKOŁAJ SZOSTAK I MIKOŁAJ FERENC - finaliści Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Drużynowo uczniowie kl.6  zdobyli puchar Drektora Gimnazjum Nr 2 w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

Wyniki-Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka edycja XXI

klasa nazwisko i imię tytuł
2 Sadkowski Miłosz laureat I st. z wyróżnieniem
5 Szostak Mikołaj laureat I st. z wyróżnieniem
3 Kwaczała Konrad laureat I stopnia
3 Kulig Zuzanna laureat I stopnia
 6  Ferenc Mikołaj  laureat I stopnia
6 Świerguła Michał laureat I stopnia
3 Strózik Iwona laureat II stopnia
3 Gryszan Mateusz laureat II stopnia
3 Siatka Gabriela laureat II stopnia
6 Baran Jakub laureat II stopnia
6 Bazylewicz Urszula laureat II stopnia
3 Skarbek Anna laureat III stopnia
3 Szewczyk Krzysztof laureat III stopnia
3 Sordyl Michał laureat III stopnia
5 Chlebowski Kacper laureat III stopnia
6 Pawłowski Jakub laureat III stopnia
3 Pieczonka Jakub laureat IV stopnia
4 Charkot Jakub laureat IV stopnia
5 Gandurski Jakub laureat IV stopnia
6 Zając Aleksandra laureat IV stopnia
6 Czebieniak Klaudia laureat IV stopnia
3 Węglarz Marek laureat V stopnia
2 Spiechowicz Alicja laureat V stopnia
5 Zgoda Natalia laureat V stopnia
6 Sanak Leon laureat V stopnia
6 Kościelnik Klaudia laureat V stopnia
6 Sereś Hubert laureat V stopnia

 

Wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

klasa nazwisko i imię tytuł
 2  Sadkowski Miłosz  wyróżnienie
2 Sordyl Michał wyróżnienie
2 Petruczenko Igor wyróżnienie
4  Olszewska Natalia  wyróżnienie
5 Szostak Mikołaj wynik bdb
5 Lorenc Michał wyróżnienie
6 Ferenc Mikołaj wyróżnienie

 KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

6 marca 2014r. – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Galileo", ogólnopolski jednoetapowy test jednokrotnego wyboru: przystąpiło 18 uczniów klas 4-6. Laureaci:

Kacper Chlebowski – dyplom wyróżnienia, Bartłomiej Knapik – dyplom wyróżnienia, Mikołaj Szostak – dyplom wyróżnienia.

11.04.2014r. – Olimpiada Wiedzy „Archimedes Plus", ogólnopolski jednoetapowy konkurs języka angielskiego, pisemny test jednokrotnego wyboru dla uczniów klas III-VI.

Przystąpiło do niego 51 uczniów klas III-VI.
Laureaci:
Klasy trzecie:

1. Igor Petruczenko 96/100 laureat I stopnia
2. Michał Kopeć 96/100 laureat I stopnia
3. Zuzanna Kulig 96/100 laureat I stopnia
4. Jan Peszko 92/100 laureat II stopnia
5. Julia Palichleb 88/100 laureat III stopnia
6. Mateusz Chudy 80/100 laureat V stopnia
7. Emilia Piela 80/100 laureat V stopnia
8. Aleksandra Semper 80/100 laureat V stopnia

Klasy czwarte:

1. Urszula Czebotar 88/100 laureat III stopnia
2. Magdalena Firek 84/100 laureat IV stopnia
3. Wożnica Aleksandra 80/100 laureat V stopnia
4. Polak Emilia 80/100 laureat V stopnia
5. Krasińska Agnieszka 80/100 laureat V stopnia

Klasy piąte:

1. Mikołaj Szostak 100/100 lauteat I stopnia z wyr.
2. Kacper Chlebowski 80/100 laureat V stopnia

Klasy szóste:

1. Jakub Pawłowski 84/100 laureat IV stopnia

I półrocze

 

Uczniowie: Mikołaj Szostak z kl.5b i Mikołaj Ferenc z kl. 6b zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego

 

Wyniki-Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka edycja XX

klasa imię i nazwisko  tytuł
3 Mateusz Gryszan laureat I stopnia z wyróżnieniem
6 Jakub Pawłowski laureat I stopnia z wyróżnieniem
2 Miłosz Sadkowski laureat I stopnia
3 Konrad Kwaczała laureat I stopnia
5 Mikołaj Szostak laureat I stopnia
6 Jakub Baran laureat I stopnia
5 Jakub Gorczyca laureat II stopnia
6 Mikołaj Ferenc laureat II stopnia
6 Michał Świerguła laureat II stopnia
3 Iwona Strózik laureat III stopnia
5 Michał Lorenc laureat III stopnia
3 Krzysztof Szewczyk laureat IV stopnia
4 Natalia Olszewska laureat IV stopnia
4 Jakub Charkot laureat IV stopnia
5 Jakub Gandurski laureat IV stopnia
5 Oliwia Kolber laureat IV stopnia
2 Michał Sordyl laureat V stopnia
4 Mateusz Widlarz laureat V stopnia
5 Remigiusz Ryś laureat V stopnia
5 Jan Nalepa laureat V stopnia
5 Jakub Kleczkowski laureat V stopnia
5 Karolina Zając laureat V stopnia

 

 

Uczeń kl.4c Piotr Szafraniec zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu historycznego na temat: ,,Wielcy Polacy- zasłużeni dla niepodległości Polski"

 

KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

26.10.2013 – Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – ogólnopolski jednoetapowy konkurs języka angielskiego (pisemny test jednokrotnego wyboru dla uczniów klas III-VI.
Przystąpiło do niego 51 uczniów: 13 z klas III, 12 z klas IV, 12 z klas V i 14 z klas VI.
Laureaci:
Klasy trzecie:
1. Michał Kopeć 88/100 laureat III stopnia
2. Maciej Lorek 88/100 laureat III stopnia
3. Jakub Pieczonka 84/100 laureat IV stopnia
4. Iwona Srózik 84/100 laureat IV stopnia
5. Emilia Piela 80/100 laureat V stopnia
6. Zuzanna Kulig 80/100 laureat V stopnia

Klasy czwarte:
Tymoteusz Byrski 88/100 laureat III stopnia
Magdalena Firek 84/100 laureat IV stopnia
Urszula Czebotar 84/100 laureat IV stopnia
Piotr Szafraniec 84/100 laureat IV stopnia

Klasy piąte:
Mikołaj Szostak 96/100 lauteat I stopnia
Jakub Kleczkowski 88/100 laureat III stopnia
Bartłomiej Knapik 84/100 | laureat IV stopnia

Klasy szóste:
Jakub Pawłowski 80/100 laureat V stopnia
Jakub Baran 80/100 laureat V stopnia

07.11.2013 – Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus – ogólnopolski jednoetapowy konkurs języka angielskiego (pisemny test wielokrotnego wyboru dla uczniów klas IV-VI.
Przystąpiło do niego 27 uczniów: 8 z klas IV, 11 z klas V, i 8 z klas VI. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa.

13.12.2012 – Konkurs Języka Angielskiego Młody Naukowiec – ogólnopolski jednoetapowy konkurs języka angielskiego (pisemny test jednokrotnego wyboru dla uczniów klas V-VI.

Przystąpiło do niego 25 uczniów: 20 z klas V, i 5 z klas VI.
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplom uczestnictwa.

 

Klasa IIc

Miejski konkurs plastyczny „MOJE BEZPIECZNE WAKACJE"
Aleksandra Semper IIc – wyróżnienie
Dominika Semper IIc – wyróżnienie
Julia Palichleb IIc – wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs plastyczny „MASKA TEATRALNA"
Adrian Czuba IIc -nagroda

Miejski konkurs plastyczny „A FE! POSPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE"- organizator Urząd Miasta
Maciej Gwiazdoń IIc -laureat
Weronika Olszewska IIc -laureat
Aleksandra Semper IIc -laureat

XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA" – organizator Młodzieżowy
Dom Kultury
Weronika Olszewska IIc – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „MOJA SZKOŁA W UNII EUROPEJSKIEJ"
Weronika Olszewska IIc -I miejsce
Julia Bagier IIc -IIImiejsce

 

 

Osiągnięcia sportowe 

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Bieg na dystansie 800 metrów dziewcząt klas IV

14 miejsce Anita Olejarz
15 miejsce Emilja Polak
20 miejsce Magdalena Firek
38 miejsce Emilia Pasierbek
40 miejsce Agnieszka Krasińska

Bieg na dystansie 800 metrów dziewcząt klas V

7 miejsce Karolina Stokłosa
21 miejsce Oliwia Kolber
23 miejsce Kaja Patrzyk

Bieg na dystansie 800 metrów dziewcząt klas VI

1 miejsce Monika Wojtacha
5 miejsce Julia Wieczorek
10 miejsce Klaudia Czebieniak
12 miejsce Natalia Głowa

3 miejsce dziewcząt w punktacji zespołowej

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas IV

3 miejsce Igor Lewandowski
15 miejsce Michał Małkus
18 miejsce Kacper Komendera
19 miejsce Mateusz Góral

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas V

3 miejsce Dominik Augustyn
8 miejsce Jakub Gorczyca
12 miejsce Jakub Gandurski
22 miejsce Michał Dzięgiel
23 miejsce Arkadiusz Ledwoń
24 miejsce Szymon Wójcik
25 miejsce Rafał Kinalski
32 miejsce Jakub Kleczkowski
37 miejsce Paweł Szewczyk

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas VI

4 miejsce Mikołaj Ferenc
10 miejsce Jakub Szymonik
11 miejsce Hubert Sereś
12 miejsce Szymon Maj
13 miejsce Natan Maroszek
15 miejsce Sebastian Dobry
19 miejsce Piotr Kotowicz
20 miejsce Mateusz Stanek
21 miejsce Jakub Pawłowski

3 miejsce chłopców w punktacji zespołowej

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

2 miejsce Ewa Góralczyk, Patrycja Nowak

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych
wielobojach sprawnościowych

2 miejsce klasy IV chłopców
5 miejsce klasy IV dziewcząt
3 miejsce klasy V chłopców
3 miejsce klasy V dziewcząt
1 miejsce klasy VI chłopców
5 miejsce klasy VI dziewcząt

2 miejsce w łącznej punktacji chłopców
5 miejsce w łącznej punktacji dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych

Bieg na dystansie 800 metrów dziewcząt klas V

6 miejsce Karolina Stokłosa

Bieg na dystansie 800 metrów dziewcząt klas VI

2 miejsce Monika Wojtacha
9 miejsce Julia Wieczorek

2 miejsce w punktacji zespołowej dziewcząt

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas IV

1 miejsce Igor Lewandowski
Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas V

9 miejsce Dominik Augustyn
22 miejsce Jakub Gandurski
23 miejsce Jakub Gorczyca

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas VI

5 miejsce Mikołaj Ferenc
22 miejsce Jakub Szymonik
26 miejsce Hubert Sereś
28 miejsce Szymon Maj
29 miejsce Notan Maroszek

4 miejsce w punktacji zespołowej chłopców

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

Bieg na dystansie 800 metrów dziewczat klas V

72 miejsce Karolina Stokłosa

Bieg na dystansie 800 metrów dziewcząt klas VI

9 miejsce Monika Wojtacha
86 miejsce Julia Wieczorek

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas IV

4 miejsce Igor Lewandowski

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas V

59 miejsce Dominik Augustyn

Bieg na dystansie 1000 metrów chłopców klas VI

77 miejsce Mikołaj Ferenc

Zawody organizowanie przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki
Sportowy Nowy Rok dla dzieci i młodzieży w lekkiej atletyce.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

1 miejsce w biegu na 60 metrów Klaudia Czebieniak
1 miejsce w biegu na 300 metrów Julia Wieczorek
4 miejsce w biegu na 600 metrów Karolina Stokłosa
2 miejsce w biegu na 1000 metrów Monika Wojtacha
5 miejsce w skoku w dal Natalia Głowa
6 miejsce w rzucie piłeczką palantową Aleksandra Bagier
2 miejsce w sztafecie szwedzkiej Klaudia Czebieniak, Julia Wieczorek,
Monika Wojtacha, Karolina Stokłosa
2 miejsce w ogólnej punktacji drużyna dziewcząt

Wyniki w kategorii chłopców

5 miejsce w biegu na 60 metrów Sebastian Dobry
4 miejsce w biegu na 300 metrów Hubert Sereś
2 miejsce w biegu na 600 metrów Dominik Augustyn
3 miejsce w biegu na 1000 metrów Mikołaj Ferenc
1 miejsce w skoku w dal Piotr Kotowicz
3 miejsce w rzucie piłeczką palantową Szymon Maj
2 miejsce w sztafecie szwedzkiej Sebastian Dobry, Piotr Kotowicz,
Mikołaj Ferenc, Dominik Augustyn
2 miejsce w ogólnej punktacji chłopców

Małopolskie Igrzyska Młodzieży w halowym wieloboju lekkoatletycznym

5 miejsce drużyna dziewcząt
Julia Wieczorek, Klaudia Czebieniak, Karolina Stokłosa, Oliwia Kolber,
Magdalena Firek, Agnieszka Krasińska

3 miejsce drużyna chłopców
Szymon Maj, Piotr Kotowicz, Dominki Augustyn, Jakub Gorczyca,
Igor Lewandowski, Tomasz Wójcik

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem