Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2007/2008

Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas II i III –„Mały Mistrz Ortografii „
Nadzieja Hodur -klasa II b laureat
Wojciech Sadło klasa II b laureat
Dominika Pilarska - klasa III a laureat
Patryk Holik klasa III b laureat

Kangurek Matematyczny
Martyna Fyderek - klasa II a bardzo dobry wynik
Wojciech Sadło - klasa II b- bardzo dobry wynik

Uczniowie klas III brali udział w konkursie organizowanym przez Komendę Straży Miejskiej oraz Powiatową Komendę Policji:" Pies - przyjacielem człowieka".
Paulina Olejarz - klasa III a wyróżnienie
Jolanta Biegańska - klasa III b wyróżnienie
Patryk Holik - klasa III b nagroda
Kacper Kuk - klasaIII b nagroda

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Nie śmiećcie, nie trujcie, lecz segregujcie"
Dawid Babich klasa III b nagroda
Agata Broda klasa III b nagroda
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Darujmy światu Pokój"
Zuzanna Kuleta klasa I c nagroda
Aleksandra Budzeń klasa III b nagroda
Kacper Kuk klasa III b Nagroda
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje marzenia"
Bartłomiej Grudek klasa I c wyróżnienie I stopnia
Mikołaj Grucel klasa I c wyróżnienie II stopnia
Bartłomiej Sikora klasa III b
Patryk Hoła klasa III b
Aleksandra Budzeń klasa III b
Kacper Kuk klasa III b
Agata Broda klasa III b
Angelika Presz klasa IIIb
Bartosz Żubrowski klasa IIIb
Wojewódzki konkurs Plastyczny „Bezpiecznie z prądem"
Kacper Kuk klasa IIIb I miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
halowa piłka nożna chłopców-III miejsce
unihokej chłopców-II miejsce
Złoty Krążek chłopców-II miejsce
halowe zawody la sztafeta 6 X 50 m. Chłopców-II miejsce
sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt-II miejsce
biegi przełajowe Kras Roksana III miejsce
hala la 60 m. klas V Kokosza Monika I miejsce
hala la 60 m. klas V Kras Roksana II miejsce
hala la 60 m. klas V Katerla Jakub I miejsce

II półroczu odbyły się 2 ogólnopolskie konkursy j. angielskiego Olimpus ( styczeń i marzec), gdzie 2 uczennice klas VI Daria Jeruszka i Wiktoria Sobol uzyskały stopień laureatek konkursu I-go stopnia w wyróżnieniem

Natan Kohs kl. VIb finalista konkursu wiedzy biblijnej „Jonasz" klasy IV-VI
Kacper Kuk kl. IIIb finalista konkursu wiedzy biblijnej „ Jonasz" klasy I-III
Aleksandra Bratek kl. IVc wyróżnienie w plastycznym konkursie biblijnym „ Jonasz"

W „ Matematycznym Kangurze" uzyskano następujące wyniki:
-Sadło Wojciech kl. II, Fyderek Martyna kl. III, Byra Joanna kl. VI -uzyskali wynik bardzo dobry
-Holik Patrycja kl. III, Byra Aleksandra kl. V, Nowak Joanna kl. V- uzyskali wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny" Test Matematyka Plus" edycja VIII:
-Byra Joanna kl. VI-laureatka 1-go stopnia z wyróżnieniem
-Byra Aleksandra kl. V, Bordignon Sara kl. VI -laureatki II stopnia
- Podsiadło Grzegorz kl. IV –laureat IV stopnia
W edycji IX tego samego konkursu uzyskano:
-Byra Aleksandra kl. V, Nowak Joanna kl. V, Byra Joanna kl. VI –laureatki I stopnia z wyróżnieniem
-Podsiadło Grzegorz kl. IV, Chmura Anna kl. VI, Sordyl Magdalena kl. VI- laureaci III stopnia
- Pokucińska Weronika kl. VI. Łomzik Szymon kl. V, Kowalik Katarzyna kl. V – laureaci V stopnia
Poza tym, Joanna Byra kl. VI wygrała „ Mistrza Informatyki" w międzyszkolnym konkursie informatycznym , a także zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem