Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

2006/2007

Małopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy -Adam Goryczka-finalista

Laureaci konkursu plastycznego „Mój wymarzony zawód"

Kategoria wiekowa dzieci klas 1-3

Miejsce Imię i nazwisko Tytuł pracy Szkoła/miejscowość
II Patrycja Borowczyk „LEKARKA" Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu
III Jola Biegańska „POLICJANT" Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu

Ponadto Jury przyznało 5 wyróżnień:

2 w kategorii dzieci klas 1-3:
21 „POLICJANT" Kacper Kuk – kl II, Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu
W konkursie „Bezpieczna droga do szkoły" nagrodzono następujących uczniów
1. Maryla Wąsik
2. Bartek Chruniak
3. Agnieszka Grodecka
4. Gabriela Rożnawska
5. Przemek Niewola

Komisja przyznała również wyróżnienia następującym uczniom:

1. Sara Sereś
2. Agnieszka Rebizant
3. Natalia Wasil
4. Paweł Biały

Oraz postanowiła zakwalifikować do wystawy pokonkursowej prace dzieci:

1. Iwonka Leśniak
2. Kacper Wójcik
3. Nadzieja Hodur
4. Paulina Urbańczyk
5. Wojciech Sadło
6. Anna Wojtas
7. Klaudia Scherer
8. Karol Lachowski
9. Marta Kuźma

Miejski konkurs plastyczny „SPORT W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY"

Na Miejski Konkurs Plastyczny „Sport w oczach dzieci i młodzieży" dostarczono 166 prac
z 7 placówek.
Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu – 63 prace.
Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia następującym autorom prac:
Nagrody w grupie wiekowej 7-9 lat (kl. 1-3 sp)
Broda Agata lat 8
Sikora Bartek lat 8
Wyróżnienia w grupie wiekowej 7-9 lat (kl. 1-3 sp)
Babiuch Dawid lat 8
Kuk Kacper lat 8
Dodatkowo Komicja postanowiła zakwalifikować do udziału w wystawie pokonkursowej 34 prace.
Wykaz autorów prac zakwalifikowano do udziału w wystawie:w grupie wiekowej 7-9 lat
(kl 1-3 sp)
Biegańska Jolanta lat 8 SP4
Broda Agata lat 8 SP4
Budzeń Aleksandra lat 8 SP4
Faruga Patrycja lat 8 SP4
Grodecka Agnieszka lat 8 SP4
Kowal Natalia lat 8 SP4
Krawiec Mateusz lat 8 SP4
Kuk Kacper lat 8 SP4
Piela Sławomir lat 8 SP4
Różycka Gabriela lat 8 SP4
Skwarczyńska Aleksandra lat 8
Sporysz Klaudia lat 7 SP4
Żubrowski Bartosz lat 8 SP4

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Chrobak Bartłomiej wynik bdb
Byra Aleksandra wyróżnienie
Nowak Joanna wyróżnienie
Pikul Dorota wyróżnienie

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem