Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych 

 

Szczególne osiągnięcia naszych uczniów w ostatnich latach

 

 

rok szkolny

2016/2017

 

Laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego Krakowska Matematyka został Franciszek Stanula z 4b, a finalistami Igor Petruczenko z 5c, Miłosz Sadkowski z 5b, Gabriela Siatka z 5b i Michał Sordyl z 5b.

 krakowska2017

rok szkolny

2016/2017

 

 

Finaliści Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pangea" to: Dariusz Korczyk 5b, Miłosz Sadkowski 5b, Julia Palichleb 5c, Igor Petruczeno 5c.

 

 

 pangea

rok szkolny 2014/2015

Michał Lorenc z klasy 6a został laureatem w Małopolskim Konkursie Tematycznym: "Wielcy Polacy- wybitni generałowie"

lorenc

rok szkolny 2014/2015

Mikołaj Szostak z klasy 6b został laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego

 DSC 0433

rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b zdobył II miejsce w I ogólnopolskiej edycji międzynarodowego konkursu matematycznego Pangea

5
rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b i Mikołaj Ferenc z klasy 6b zostali finalistami Małopolskiego Konkursu Matematycznego

finalisci 2014

rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b został laureatem Małopolskiego Konkursu "Krakowska Matematyka", a Jakub Charkot z klasy 4b finalistą tego konkursu

krakowska
rok szkolny 2013/2014

 II miejsce w zawodach zorganizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki Sportowy Nowy Rok dla dzieci i młodzieży w Lekkiej Atletyce Kraków, 04.10.2013r.Skład drużyny chłopców: Kotwicz Piotr, Maj Szymon, Sereś Hubert, Dobry Sebastian, Ferenc Mikołaj, Augustyn Dominik.

 PA042223
rok szkolny 2013/2014

 II miejsce w zawodach zorganizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki Sportowy Nowy Rok dla dzieci i młodzieży w Lekkiej Atletyce Kraków, 04.10.2013r.Skład drużyny dziewcząt: Kolber Oliwia, Stokłosa Karolina, Głowa Natalia, Bagier Aleksandra, Wieczorek Julia, Wojtacha Monika, Czebieniak Klaudia.

 PA042218
rok szkolny 2012/2013 
Izabela Kita uczennica klasy 6c została laureatką w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989" organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie
DSC08202a 
rok szkolny 2012/2013

Katarzyna Sokal uczennica klasy VI a została laureatką XVI Konkursu Biblijnego "Jonasz"

 DSC08284

rok szkolny 2011/2012

 

Nadzieja Hodur uczennica klasy VIb została Laureatką Małopolskiego Konkursu Matematycznego i Finalistką Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

 

nadzieja

rok szkolny 2011/2012

Wojciech Sadło został Laureatem - II miejsce w Małopolskim Konkursie Tematycznym
,,O wolność Rzeczypospolitej. T. Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności".

 Wojtek
rok szkolny 2010/2011

 

Nadzieja Hodur z 5b została laureatką Małopolskiego Konkursu Biblijnego, a Wojciech Sadło z 5b został finalistą tego konkursu.

 

sesja 017 
rok szkolny 2010/2011

 I miejsce w finale ogólnopolskim Vena Sport Festival 2011 – bieg rozstawny sztafeta szwedzka dziewcząt – ŁÓDŹ 14 czerwca 2011r. Spiechowicz Izabela, Różycka Gabriela, Studnicka Sabina, Ludwinek Paulina

sport
rok szkolny 2009/2010

 

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 800m – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej klas V Nowy Targ, 28.10.2009r. Paulina Ludwinek

 

P1013539
rok szkolny 2008/2009

Aleksandra Byra i Joanna Nowak zostały Laureatkami Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

laureatki

 

 

2005/2006

Biblijny Konkurs „Jonasz"- laureat Aleksander Stachurski
Ogólnopolski Konkurs Internetowy -Regiony Polski „Jura"
Aleksandra Lewek z kl. Vb -IV miejsce
Grzegorz Katerla z kl. Vb - wyróżnienie w półfinale
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Test Oxford Plus"
Joanna Nowak z kl.3b- laureatka II stopnia
Anna Gawor z kl. IV b- laureatka IV stopnia
Weronika Pokucińska z kl. IV a- laureatka V stopnia
Joanna Byra z kl. IVb – laureatka V stopnia
Marta Trzop z kl. IV c- laureatka V stopnia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2006"
Joanna Nowak z kl.3b- wynik bdb
Matyjasik Wiktoria z kl.3c – wyróżnienie
Byra Aleksandra z kl.3c- wyróżnienie
Anna Gawor z klasy 4b- wyróżnienie
Joanna Byra z klasy 4b- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-„Darujmy Światu Pokój"
Laureaci z kl. Ib:Jolanta Biegańska, Patryk Holik, Kacper Kuk, Sławomir Piela
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
„Złoty krążek" V miejsce
XII Wojewódzki Turniej Interpretacji
Bajki i Baśni Kęty 2006

Beata Markowska z kl. IIIa zdobyła wyróżnienie

XIX Małopolski Festiwal
Form Muzycznych i Tanecznych -„Talenty Małopolski 2006"
Dominika Kulig z kl. Vc zdobyła wyróżnienie z towarzyszeniem zespołu w składzie:
Dominika Dylewska VId, Alicja Jadanowska VId, Katarzyna Kajtoch .VIc, Daria Wyka Vib
Powiatowy Konkurs Plastyczny-„Moje marzenia"
Laureaci z kl. Ia Aleksandra Multan
Laureaci z kl. Ib i IV d :Jolanta Biegańska, Kacper Kuk, Izabela Spiechowicz, Sławomir Piela, Patrycja Faruga, Karolina Jeruszka, Sabina Studnicka, Patrycja Borowczyk, Aleksandra Budzeń, Dawid Babiuch, Mateusz Krawiec, Bartłomiej Sikora
Laureaci z kl. II a; Kacper Malik, Szymon Szewczyk, Jakub Łojek, Katarzyna Podgórniak, Sandra Karlik, Piotr Czerniak, Dawid Kułas, Bartosz Babiński
Powiatowy Konkurs Plastyczny-„Moje ulubione baśnie i legendy"
Laureaci z kl. Ib: Mateusz Krawiec, Patryk Hoła, Kacper Kuk
Powiatowy Konkurs „ASY Z III KLASY"
Katarzyna Kowalik z kl. III b
zdobyła tytuł „VICE ASA"
Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej-„ Piosenka na lato"
Beata Markowska z kl. IIIa - laureatka
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
„Mały Mistrz Ortografii"
Inez Kościelnik z kl. IIb - wyróżnienie
Wiktoria Maryjasik z kl. IIIc - wyróżnienie
Joanna Nowak z kl. IIIb – wyróżnienie

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Czwórbój LA: dziewczęta II miejsce
„Błękitna sztafeta" IV miejsce
„Złoty krążek" II miejsce
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Czwórbój LA: dziewczęta III miejsce
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Czwórbój lekkoatletyczny:
1 dziewczęta I miejsce
2 chłopcy II miejsce
Trójbój lekkoatletyczny:
2 dziewczęta II miejsce
3 chłopcy III miejsce
Mini piłka ręczna: chłopcy II miejsce
Mini piłka nożna: chłopcy III miejsce
Wielobój lekkoatletyczny klas IV:
4 dziewczęta IV miejsce
5 chłopcy I miejsce
Memoriał Szustera: piłka nożna IV miejsce
Liga Piłki ręcznej klas V II miejsce
Puchar sprintu LA:
30 m- klasy III: Arkadiusz Czapla I miejsce
60 m- klasy VI: Eliza Karkoszka I miejsce
60 m- klasy IV: Szymon Kowalski III miejsce
150 m- klasy V: Alicja Tama I miejsce
150 m- klasy VI: Joanna Kowalik III miejsce
200m- klasy VI: Agnieszka Ziarkowska I miejsce
300m- klasy VI: Daria Kowalik I miejsce
500m- kl.V: Joanna Mosler I miejsce
Miejski Konkurs Informatyczny
Marcin Rajda z kl. VIc - III miejsce
Adrian Tomalik z kl. Vc - VI miejsce
Rafał Radosz z kl. VId -VII miejsce
Szkolny konkurs matematyczno-informatyczny -„Matma jest super"
zwyciężyli: Michał Pieczka i Szymon Baklarz

2004/2005

Konkurs matematyczny „Alfik" : Marta Trzop zajęła 39 miejsce w województwie i 381 w kraju na 10 000 uczestników.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem