18-11-2016

ksiazkiNareszcie dotarły do naszej szkoły książki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Jest ich ponad 600, ale będzie jeszcze więcej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ zarówno uczniowie, jaki i nauczyciele mieli wpływ na to, jakie książki zostały zakupione (pamiętacie na pewno Ogólnopolskie Wybory Książek oraz plebiscyty, gazetki i urnę, gdzie proponowaliście interesujące was lektury).

Z pewnością z niecierpliwością czekacie, by wypożyczyć:

serię Holly Webb Zaopiekuj się mną oraz Mój niesforny szczeniak
serie Łebski Tomek, Naukowe śledztwo, Dziennik cwaniaczka
książeczki dla najmłodszych z serii Czytam sobie
serię o Felku Parerasie, o Okropnym Maciusiu
książki Roalda Dahla o Charliem, Matylda, i inne
kolejne części Zwiadowców, Biuro detektywistyczne Lassego i Mai, Felix, Net i Nika, Magiczne drzewo, Hani Humorek
pełne humoru książki Grzegorza Kasdepki
nową serię dla najmłodszych o słoniu Elmerze
dla małych podróżników seria o Neli oraz seria M.Saska o różnych wielkich miastach
dla fanów piłki nożnej seria o Ronaldo, Messim i Ibrze

Zapraszamy do biblioteki. Książki stopniowo są dodawane do bestsellerów.