Konkurs "Baśnie naturalnie"
13-09-2016

basnie nagrodzeni

naturalne basnieW konkursie p.t. Baśnie, naturalnie! Wzięło udział 44 uczniów z klas I-VI. Głównym celem konkursu było zachęcenie do czytania baśni różnych stron świata, pobudzenie wyobraźni oraz promocja wartości ekologicznych. Aby wziąć udział w konkursie należało wykonać pracę plastyczną, będącą interpretacją wybranej baśni, wykorzystując w tym celu materiały naturalne, takie jak: kamyki, muszelki, patyczki itp.

Nagrody zdobyli:
Milena Batko kl. IIa,
Oliwia Kowalczyk kl. IIc,
Bartosz Urbańczyk kl. IIc,
Adam Grzywacz kl. IIc,
Emilia Ścierska kl. IIId,
Maja Jędrocha kl. IIId

Wyróżnienia przyznano:
Hania Makoś kl. IIc,
Weronika Skoczek kl. IIc,
Nadia Paradecka kl. Ia
Kamila Stankiewicz kl. IVc