Chotomalia
26-05-2014

Klasa IIIb uczestniczyła w Międzyszkolnym Turnieju Literackim Chotomalia. Został on zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Klasę reprezentowała 3 osobowa drużyna Rycerzy w składzie: Zuzanna Kulig, Mateusz Gryszan i Joanna Kiryluk. Musieli oni wykazać się dobrą znajomością legend napisanych przez Wandę Chotomską. Cała klasa dopingowała swoich przedstawicieli hasłem "My rycerze dziś wygramy, przeciwników pokonamy" oraz brała udział w zadaniach grupowych, za które również zdobywali punkty. Punktowany był też przygotowany wcześniej plakat przedstawiający jednego z bohaterów baśni - Bazyliszka. Ostatecznie klasa IIIb zajęła II miejsce, otrzymała pamiątkowy puchar, medale, książki i drobne upominki. Gratulujemy!!!