Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Spotkanie z Adamem Wajrakiem
18-10-2018

18 października, w ramach zorganizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej Święta Książki Dziecięcej, klasa VIIIb, uczestniczyła w spotkaniu autorskim z p. Adamem Wajrakiem.
Adam Wajrak - ekolog i dziennikarz, w bardzo ciekawy sposób opowiadał o swoim codziennym życiu i wielkiej przyjaźni ze zwierzętami. Na co dzień jest mieszkańcem Puszczy Białowieskiej, skąd przekazuje liczne korespondencje przyrodnicze. Opowieści pana Adama towarzyszył pokaz niezwykłych zdjęć wykonanych przez samego autora. Niektórym z uczniów udało się zakupić najnowszą książkę pana Wajraka „Wielka księga prawdziwych tropicieli" i uzyskać autograf tego niezwykłego pasjonata zwierząt i dzikiej przyrody.
Spotkanie należało do wyjątkowo ciekawych:)

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.