Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Świeżutkie lektury
01-03-2018

Zapraszamy Was-uczniów do czytania świeżo zakupionych lektur. Z pewnością z przyjemnością sięgnięcie po pachnące nowością książki. Są już gotowe do wypożyczenia i czekają na Was. Przychodźcie po: Mikołajka, Qvo vadis, Latarnika, Władcę Lewawu, Zemstę, Opowieść wigilijną, Skrzynię władcy piorunów, Dwanaście prac Herkulesa, Opowieści z Narnii, Pana Tadeusza, Felixa, Nexa i Nikę oraz Gang Niewidzialnych Ludzi i Poczwarkę.

Zapraszamy!

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem