Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Pasowanie na Czytelnika 2018
15-01-2018

W bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika. Przygotowywali je starsi koledzy z Klubu Czytelnika pod opieką pani bibliotekarki. Podróż ta odbyła się magicznym pociągiem, w którym maszynistą był Król Czytelnik. Podróżnych spotkało kilka zagadkowych przygód zanim dotarli do celu, jakim była Kraina Książek. Przed wejściem do niej musieli odgadnąć hasło otwierające drzwi, co bez trudu im się udało. Dzieci powitane zostały przez Króla i Królową Książek oraz postacie z rożnych bajek. Odwiedziła ich również stara, zniszczona Książka z dużej szafy. Pierwszaki obiecały jej, że będą dbały i szanowały wypożyczane z biblioteki książki. Uczniowie podpisali zobowiązanie przygotowane przez Koszałka Opałka, w którym zdeklarowali być wzorowymi czytelnikami. Na zakończenie każdy otrzymał piękną zakładkę - zawieszkę na drzwi oraz wypożyczył pierwszą lekturę. zobacz

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.