Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Zimowa wycieczka do Krakowa i "Krainy lodu"
01-12-2017


Po wizycie w teatrze uczniowie wraz z opiekunami udali się na krakowski rynek, by w zimowej aurze podziwiać świąteczne dekoracje i kramy pełne pyszności i świątecznych akcentów. Po krótkim posiłku w McDonaldzie wycieczkowicze udali się do autobusu i szczęśliwie wrócili do Oświęcimia. Zimowa wycieczka do Krakowa i "Krainy Lodu" na pewno pozostanie w pamięci jej uczestników jako ciepłe wspomnienie.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem