Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Robimy za Anioły 2017
14-12-2017

Anioly2017

Przygotowania w 3d

Przygotowania w 3c

Przygotowania w 2b

Kiermasz

12 i 13 grudnia w naszej szkole po raz kolejny przeprowadzono kiermasz świąteczny pod hasłem „Robimy za Anioły". Podczas akcji sprzedano wykonane przez dzieci i ich rodziców ozdoby świąteczne: anioły, bombki, stroiki i inne oryginalne ozdoby. Było też pyszne ciasto upieczone przez mamy i babcie naszych uczniów.
Jak co roku kiermasz cieszył się dużym powodzeniem. Ze sprzedaży uzyskano kwotę 3518,03 zł. Całkowity dochód zostanie przekazany poprzez Fundację „Zdążyć z pomocą" na rehabilitację jednej
z uczennic naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji akcji: uczniom i rodzicom za przygotowanie ozdób i ciast, nauczycielom naszej szkoły za aktywny udział w tym przedsięwzięciu, firmie Plantpol za przekazanie pięknych gwiazd betlejemskich oraz uczniom klasy 6a.
Dziękujemy i zapraszamy za rok.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem