Czym dla ciebie jest wolontariat?
14-11-2019

Jak możemy przeczytać na oświęcimskim portalu informacyjnym Fakty Oświęcim ponad pół tysiąca prac napłynęło na konkurs plastyczny „Czym dla Ciebie jest wolontariat?”. Konkurs był wydarzeniem towarzyszącym Wielkiemu Hokejowemu Meczowi Charytatywnemu Szósty dla Sześciu, który odbył się w sobotę 9 listopada. Zagrały w nim drużyny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy i Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich, będące partnerem konkursu, w którym wszystkie nagrody ufundowała Energylandia. Prace oceniała redakcja Faktów Oświęcim oraz reprezentacja artystów – aktorzy Bogdan Kalus, Julia Wróblewska i generał Roman Polko.

Miło nam poinformować, że nagrody i wyróżnienia otrzymali również uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowywali swoje prace pod kierunkiem Pani Jolanty Brandys: Iga Heród, Zofia Pieszko, Amelia Zawadzka, Jakub Koczur, Wiktor Ziomkiewicz, Julia Konopka i Lena Kolber. Gratulujemy!