Prace konkursowe NO PROMIL-NO PROBLEM
05-11-2019

Nasza szkoła angażuje się w propagujące bezpieczeństwo i ukierunkowane na wolność od nałogów działania profilaktyczne. Podobnie jak w zeszłym roku bierzemy udział w Kampanii społecznej NO PROMIL-NO PROBLEM. Głównym celem kampanii jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób, które prowadzą pojazdy pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie u pasażerów gotowości do powstrzymywania pijanego kierowcy. W klasach zostały przeprowadzone zajęcia promujące zdrowy i odpowiedzialny styl życia. Uczniowie chętnie i licznie zabrali udział w ogłoszonym w ramach Kampanii konkursie plastycznym. Prezentujemy piękne i niosące mądre przesłanie prace dzieci wykonane na konkurs XII edycji Kampanii społecznej NO PROMIL-NO PROBLEM.