Uczniowie odwiedzili Luce
24-10-2019

Klasa 2b wzięła udział w wycieczce klasowej o charakterze sportowym. Uczniowie odwiedzili Luce (czyt.Lucze) Arenę w Bielsku Białej. Jest to miejsce przystosowane do uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Uczniowie, po wysłuchaniu cennych wskazówek instruktora i zasad dotyczących gry, rozegrali turniej unihokeja. Były to rozgrywki pełne emocji! Rywalizacja zakończyła się ceremonią wręczenia medali. Po wspólnych zabawach integrujących zespół klasowy dzieci miały okazję uczestniczyć w lekcji jazdy na rolkach. Dowiedzieli się jaka pozycja zapewnia łatwiejszą jazdę, w jaki sposób upadać, by nie zrobić sobie krzywdy i przede wszystkim jaki sprzęt pozwala na bezpieczną zabawę na rolkach. Każdy uczeń miał na sobie komplet ochraniaczy oraz kask chroniący głowę w razie upadku. Po rozgrzewce mali sportowcy wzięli udział w zabawach ruchowych na rolkach. Tu okazało się że nasi uczniowie bardzo sprawnie jeżdżą. Zabawy sprawiły im więc wiele radości. Wycieczka zakończyła się rolkoteką – dyskoteką na rolkach!