Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small

dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Mistrzostwa Województwa
13-09-2019

W Tarnowie odbyły się mistrzostwa województwa młodzików w lekkiej atletyce. W zawodach tych wzięła udział Julia Palichleb z kl. 8c
Julia Palichleb jest zawodniczką uczniowskiego klubu sportowego Polfin Oświęcim, który prowadzi zajęcia w naszej szkole. W Mistrzostwach Małopolski młodzików Julia brała udział w 2 konkurencjach – biegu na 100m i biegu na 300m. W pierwszym występie Julia zajęła II miejsce w swojej serii i zakwalifikowała się do finału. W biegu tym uzyskała 5 wynik.
W drugim występie - w biegu na 300 m zajęła 1 miejsce w swojej serii, a w końcowej klasyfikacji zajęła 6 miejsce.