Wręczenie nagród w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie
29-05-2019

Uczniowie naszej szkoły udali się do Bielska Białej na uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego Jonasz .

W tym roku tematyką przewodnią była księga z Pisma Św. Ewangelia według Św. Łukasza. Konkurs odbył się na trzech płaszczyznach: wiedzy, muzyki, plastyki.

Oto osiągnięcia uczniów naszej szkoły z kategorii wiedzy: Krzysztof Grzywacz kl. 6c został LAUREATEM, Miłosz Sadkowski kl.7c oraz Paweł Graboń z kl.4b zostali FINALISTAMI .

W kategorii plastycznej starszej grupy wiekowej : Magdalena Stybak z kl. 5d zajęła I miejsce . Tematyką było drzewo genealogiczne Pana Jezusa. W tej samej kategorii Julia Grałek z kl. 5d otrzymała wyróżnienie .

W młodszej grupie wiekowej Paweł Graboń z kl. 4 b zdobył I miejsce a Julia Julka z tej samej klasy zdobyła 3 miejsce.

W kategorii muzycznej zajęliśmy I miejsce. Była to piosenka autorska wykonana przez chóru naszej szkoły .