Mam Talent 2019
22-03-2019

22 marca w naszej szkole odbył się konkurs "Mam talent". Wystąpili w nim uczniowie, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami. Konkurs rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych.

Uczniowie zaprezentowali taniec, śpiew oraz grę na instrumentach takich jak: flet, akordeon, keybord, gitara. Nie zabrakło także akcentu humorystycznego, na scenie pojawił się mini kabaret. Przedstawiły go uczennice klasy Vc Emilka i Martyna.

Jury po obradach ogłosiło wyniki i tak:

w grupie klas I-III 1miejsce wytańczyła Ola Sobczuk

2 miejsce również przypadło tancerkom: Zofii Pieszko, Lenie Kolber, Idze Heród, Oliwii Zalewskiej i Oliwii Konarskiej z klasy IIb oraz Lenie Janus i Idzie Borowskiej z klasy IIa,
3 miejsce wyśpiewała Julia Wójcicka z klasy IIIb

Wyróżnienia otrzymały: Lena Słowik IIc, Milena Babiuch, Justyna Palichleb, Milena Babiuch, Julia Leszczyńska i Gabriela Włodarska z klasy IIIb.

W grupie klas IV do VIII w kategorii śpiew 1 miejsce zajął Mateusz Chudy i Monika Woźniczka,

2 miejsce - Piotr Kaim, a 3 miejsce - Weronika Szojda i Liliana Krawczyk.

W kategorii taniec 1 miejsce zajęła Aleksandra Kłusek, 2 miejsce-Olga Wasińska, a 3 miejsce Julia Janik i Maja Bęc.

W kategorii gra na instrumencie 1 miejsce zajął akordeonista Miłosz Sadkowski. Na drugim miejscu uplasowała się Gabriela Ziomkiewicz, która zagrała na keybordzie, 3 miejsce zdobyła Magdalena Mąsior prezentując grę na flecie.

Specjalne wyróżnienie otrzymał Bartosz Macheta z klasy Vb, który wraz z nauczycielami w-f panem Mariuszem i Pawłem pokazał swoje wysokie umiejętności Freestylowo- footballowe.