Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

XIV Konkurs Kolęd i Pastorałek
04-02-2019

XIV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” już za nami. Konkurs odbył się w piątek, tuż przed feriami, w OCK. Jury oceniało wykonawców w kategoriach solowych i zespołów, a także w grupach wiekowych. Konkurs ma charakter ogólnopolski, ponieważ biorą w nim udział uczniowie z innych województw niż małopolskie. Poziom jest bardzo wysoki, dlatego że wykonawcy często są uczniami studiów wokalnych, domów kultury, scholi, gdzie liczba godzin zajęć muzycznych znacznie przewyższa tę w szkole podstawowej. Nie udało nam się zdobyć punktowanego miejsca, niemniej jednak udział w kolędowaniu jest najważniejszy. Naszą szkołę godnie reprezentowała Weronika Szojda z kl. 5a w pastorałce „ Święta, święta” oraz zespół z kl.6b w składzie: Alicja Błaszczyk, Dominika Drabczyk, Izabela Budzeń, Aleksandra Majda, Katarzyna Sołtys, Julia Sowińska, który zaśpiewał w układzie 2- głosowym kolędę „Gdy śliczna Panna” i jednogłosowo „Skrzypi wóz”. Jesteśmy dumni z występów naszych koleżanek, życząc im dalszych sukcesów.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.