Konkurs plastyczny i literacki "Bezpieczny Internet"
04-02-2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym i literackim „BEZPIECZNY INTERNET”.
Zadaniem każdego uczestnika konkursu w klasach I-IV jest wykonanie plakatu uświadamiającego zagrożenia związane z Internetem, takie jak: cyberprzemoc, oszustwa, uzależnienie, ataki hakerów itp.
Przedmiotem konkursu uczestników klas V-VIII jest dowolna forma literacka np. fraszka, wiersz, krótkie opowiadanie, baśń, hymn itp.
Każda oddana praca powinna być podpisana (imię i nazwisko, klasa). Prace można składać u pedagoga i psychologa do dnia 11 lutego. Jury konkursu, po dokonaniu oceny oddanych prac przyzna nagrody za trzy pierwsze miejsca w klasach I-IV oraz V-VIII.