Za nami XXVII Finał WOŚP
11-01-2019

Jak co roku, w ramach imprezy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się kiermasz przedmiotów podarowanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów szkoły. Odbyła się loteria fantowa dla klas młodszych, gdzie można było wylosować maskotkę, grę czy puzzle oraz inne ciekawe rozmaitości. Utworzone zostało Stoisko piękności- malowanie twarzy, paznokci. Stoisko z biżuterią, z gazetami, a także stoisko z przepysznym ciastem upieczonym przez rodziców naszej szkoły. Nie zabrakło stoiska sportowego- gra w pin-ponga, ringo, gdzie można było uzyskać Tytuł Mistrza Szkoły. Pojawiło się Stoisko z rozmaitościami - figurki postaci wykonane zostały z plasteliny, koralików przez uczniów, a także stoisko z tatuażami.

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły z klasy 8b i 8c wyruszyli z puszkami i czerwonymi serduszkami na ulice naszego miasta jako wolontariusze. Zebrane pieniądze przekazali do sztabu w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia za rok! Sie ma!